Langley School District (Канада)

Представники канадського шкільного округу Langley School District відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Langley School District (Канада)

Канадський шкільний округ Langley School District презентує освітні програми в ході спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Langley School District – шкільний округ, що складається з 40 державних шкіл, з яких 8  - це старші школи для учнів 8-12 класів. Округ Ленглі знаходиться у провінції Британська Колумбія, в 45 км на схід від Ванкувера. Це гарне та безпечне місто з гостинною атмосферою.

Школи округу Ленглі пропонують програми навчання для старшої школі, від 8 до 12 класу. Переважно в них навчаються канадські учні, але є і багато іноземних учнів із різних країн світу. Іноземні учні приєднуються до звичайного навчання з самого початку. Для тих, кому потрібно вдосконалити англійську мову, пропонується програма ELL з вивчення англійської.

Всі іноземні учні отримують допомогу та підтримку від працівників шкіл. Навчання можна починати з вересня або лютого. Ті учні, які планують отримати канадський атестат та вступати до канадських університетів, мають закінчити 12 клас. Атестат про середню освіту провінції Британська Колумбія називається Dogwood Diploma.

Крім програм старшої школи також пропонуються спеціалізовані програми, що готують учнів до майбутньої вищої освіти у найкращих університетах світу.

У всіх школах округу Ленглі працює програма Advanced Placement (AP) – вивчення університетських предметів у межах шкільної програми. Це дає змогу отримати залік з деяких предметів з майбутньої університетської програми. Програма АР визнається  більшістю університетів Канади, США та інших країн світу.

Програма International Baccalaureate пропонується в школі R.E Mountain Secondary School. Це програма визнана у всьому світі та відома як підготовка до вступу у найпрестижніші університети.

Спеціалізовані програми з мистецтв та природничих наук – в окрузі Ленглі знаходиться школа Langley Fine Arts School, єдина школа в Канаді, що спеціалізується на мистецтвах з першого і до останнього класу.

Якість канадської освіти підтверджена результатами випускників державних шкіл, які були зараховані у престижні університети Канади та США: University of British Columbia, University of Toronto, McGill University, University of Alberta, Stanford University, Columbia University, Cornell University та інші.

Всі школи округу Ленглі мають надзвичайну матеріально-технічну базу – умови для навчання, обладнання технічних та наукових лабораторій, бібліотек, умови для занять спортом та мистецтвами знаходяться на рівні найкращих світових університетів.

Проживання в гостинних приймаючих канадських сім’ях сприяє швидкій інтеграції іноземних учнів у канадську культуру та побут.

Великий вибір позакласних заходів та екскурсій, занять у клубах по інтересам, консультування за питань вступу до університетів – все це допомагає іноземним учням швидко адаптуватись до канадського стилю життя.

Поспілкуватися з представниками Langley School District можна під час проведення виставки, організованої освітньою компанією "А-пріорі", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів