Cambridge Education Group (Велика Британія, США, Нідерланди)

Представники мережі освітніх закладів Cambridge Education Group відвідають Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Cambridge Education Group (Велика Британія, США, Нідерланди)

Мережа освітніх закладів Cambridge Education Group презентує широкий спектр освітніх програм, які доступні для громадян України, під час спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Cambridge Educational Group – це мережа освітніх закладів, розташованих у Великій Британії, Нідерландах та США, яка пропонує широкий вибір освітніх програм, зокрема:

  • канікули з вивченням англійської мови для дітей і підлітків від 10 років – Stafford House Study Holidays;
  • програми вивчення англійської в мовній школі Stafford House School of English (Брайтон, Кентербері та Лондон);
  • традиційні академічні програми GCSE, Foundation, A-Levels та International Baccalaureate в коледжах CATS Cambridge, CATS Canterbury та CATS London;
  • програми підготовки до вступу в найбільш рейтингові університети Великої Британії – «Cambridge Pre-U» та підготовка до вступу в медичні ВНЗ - «Медик»;
  • підготовчі програми у сфері образотворчого та театрального мистецтва у коледжі Cambridge School of Visual and Performing Arts. Коледж також пропонує вищу освіту по спеціальностям BA (Hons) Fashion та BA (Hons) Graphic Design and Illustration;
  • підготовчі курси Foundation on Campus на кампусі коледжів Лондонського університету (University of London): Birkbeck, Goldsmiths, Queen Mary, Royal Holloway, Royal Veterinary College, а також University of Sunderland, London South Bank University, University of Central Lancashire.

CEG пишається тим, що Лондонський університет мистецтв (University of the Arts London) і Кінгстонський університет (Kingston) пропонують ексклюзивні співбесіди і займаються акредитацією програм Кембриджської школи образотворчого та театрального мистецтва (CSVPA), а курс Drama Foundation викладається у співпраці з Королівською академією театрального мистецтва (Royal Academy of Dramatic Art).

CEG має міцні партнерські стосунки з більш ніж з 60 університетами Великої Британії, а Stafford House School of English вже більше 55 років успішно навчає англійській студентів з різних країн світу.

CEG - це організація, що пропонує повний комплекс освітніх та творчих програм для батьків та їх дітей.

В рамках виставки "Освіта за кордоном" представник організації Cambridge Education Group також проведе презентацію на тему "Як вступити до Кембріджу та Оксфорду".

Дізнатись про програми освітньої організації Cambridge Education Group та поспілкуватись з її представником можна під час проведення виставки, організованої агенцією "А-пріорі", яка відбудеться:

  • Одеса - 1 березня, готель "Александровский": м. Одеса, проспект Олександрівський 12;
  • Київ - 2 березня, готель "Алфавіто": м. Київ, вул. Предславинська 35-Д, ст. метро "Палац Україна".

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів