Bronte College (Канада)

Канадська школа Bronte College відвідає Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Bronte College (Канада)

Канадська приватна школа Bronte College презентує свої навчальні програми та умови навчання під час спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Bronte College це приватна школа з денною та пансіонною формою навчання, що пропонує програму старшої школи від 9 до 12 класу. Школа акредитована Міністерством освіти провінції Онтаріо як школа високого рангу.

Персональний підхід до кожного школяра забезпечується завдяки незначній кількості учнів у класах (в середньому 16 учнів) та постійній академічній підтримці. Bronte College був заснований у 1991 році, і з часу свого відкриття додержується високих освітніх стандартів та навчальної програми, що відповідає вимогам Міністерства освіти провінції Онтаріо.

Коледж знаходиться у місті Міссісауга, що входить до складу Великого Торонто. Зручне транспортне сполучення дозволяє дістатись центру Торонто за 20 хвилин. Bronte College має свій кампус, де розташовані навчальні та житлові корпуси, бібліотека, кафетерій тощо.

Навчання у коледжі відповідає вимогам Міністерства освіти Торонто і складається з обов’язкових предметів та предметів на вибір. У 11-12 класах пропонується програма університетської підготовки, що забезпечує учнів знаннями та навичками, необхідними для вступу і навчання в університетах.

Програма Advanced Placement (AP)
, яка передбачає вивчення університетських предметів у межах шкільної програми, надає можливість отримати залік з деяких предметів з майбутньої університетської програми. Програма АР визнається більшістю університетів Канади, США та інших країн світу. Коледж є акредитованим центром складання тестів АР, що також є безперечною перевагою для учнів коледжу.

Програма Pre-University Express Program
– спеціалізована програма для учнів 12 класу з посиленою академічною підготовкою, тривалістю 6 місяців.

Програма ESL (Англійська як друга мова)
пропонується всім учням, яким необхідно вдосконалити рівень англійської мови.

Програма Со-Ор (Co-operative Education)
– створена для учнів 11-12 класів. Це поєднання теоретичних знань з досвідом на практиці. Учні виконують певну роботу в межах кампусу коледжу та отримують за це залікові оцінки.

Special Interests
– коледж спонукає учнів зосереджуватись на їх сильних сторонах та інтересах, коли вони переходять до 11 та 12 класу. Спеціальні інтереси можуть включати Мистецтва, Бізнес, Технології, Математику, Природничі Науки.

Велика увага приділяється дозвіллю учнів. Окрім позакласних заходів на території коледжу, організовуються відвідування концертів, музеїв, екскурсії до Ніагарського водоспаду, Торонто, парків розваг.

Випускники Bronte College вступають до відомих канадських та американських університетів – Університет Торонто, Університет Британської Колумбії, Університет МакГілл, МакМастер,Університет Ватерлоо тощо.

Дізнатись про навчальні програми, умови вступу та навчання у школі Bronte College можна під час проведення виставки, що організована освітньою агенцією "А-пріорі".

Виставка "Освіта за кордоном" відбудеться 1 березня в Одесі. Адреса: проспект Олександрівський 12, готель "Александровский".

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів