У Києві, Одесі та Донецьку відбудеться виставка "Освіта за кордоном"

Під час виставки відвідувачі зможуть дізнатися про навчальні програми закордонних навчальних закладів з Великої Британії, Ірландії, США, Канади, Швейцарії, Угорщини, Польщі та Чехії

У Києві, Одесі та Донецьку відбудеться виставка "Освіта за кордоном"

У виставці візьмуть участь університети, міжнародні підготовчі коледжі, підготовчі курси при державних університетах, а також мовні школи для дорослих, дітей та підлітків.

Організатори виставки повідомили, що іноземні учасники виставки підготували конкурси стипендій, знижки на програми вищої освіти та розіграші додаткових безкоштовних тижнів навчання.

"Особливістю виставки стане присутність нових, добре відомих у світі навчальних закладів, що досі не були представлені на українських виставках", - зазначає Оксана Лозенко, директор освітньої компанії "А-пріорі", що є організатором виставки.

Вона повідомила, що вперше в Україні буде представлений один з найбільш рейтингових університетів Польщі – Vistula University. "Університет презентуватиме традиційно якісні бюджетні програми бакалавріату та магістратури, нові програми для молодих фахівців - МВА та МВА он-лайн у сферах архітектури, інженерії, будівництва, підприємництва та управління".

Безперечною класикою залишаються Business Hotel and Management School (BHMS), Study Group, а також EF International Academy. "Це добре відомі гравці на українському освітньому ринку. BHMS презентуватиме нову програму МВА у сфері глобального управління, а EF та Study Group сконцентрують увагу українців на підготовчих програмах та коледжах", - зазначає Оксана Лозенко.

"Участь у виставці також візьмуть наші постійні партнери з Британії – університет London School of Business and Finance та John leggot Collegе. Навчальні заклади зарекомендували себе широким спектром навчальних програм та визнаними в світі дипломами для випускників", - зазначає фахівець з питань освіти за кордоном.

Вона також підкреслила, що "особливу увагу необхідно звернути на участь у виставці нового гравця –угорську школу бізнесу IBS, яка здійснює викладання за британською системою університету Оксфорд Брукс та гарантує випускникам престижний подвійний диплом".

"Приємним сюрпризом буде учать нашого партнера – підготовчих чеських курсів при Карловому університеті на виставці у Донецьку. Курси Uniprep готують студентів до вступу у кращі державні вузи Чехії", - зазначає Оксана Лозенко.

"Не залишаться без уваги і наймолодші відвідувачі виставки, ми підготували спеціального учасника – Літній табір Procamp у Швейцарії. Ця школа пропонує якісну мовну підготовку для дітей, які окрім навчання прагнуть займатися мистецтвом, спортом, ходити у походи, подорожувати країною. До речі табір Procamp був нагороджений у 2011 урядом Швейцарії як знахідка року", - каже Оксана.

Організатори впевнені, що проведення виставки буде цікаве школярам, батькам, студентам і діловим людям з Києва, Одеси та Донецька.

Характеризуючи особливості виставки, Оксана Лозенко зазначила: "Відвідувачі виставки зможуть не тільки зустрітися з представниками провідних навчальних закладів, що раніше не були представлені в Україні, але й взяти участь у конкурсі стипендій на навчання та розіграші додаткових безкоштовних тижнів навчання, що будуть запропоновані всіма представниками навчальних закладів. Талановиті абітурієнти матимуть можливість отримати знижки на навчання протягом спілкування на виставці, оскільки вперше в Україні можна прийти на виставку зі шкільним табелем або дипломом, високим балом з мов, і отримати умовне зарахування за співбесідою”.

Виставка відбудеться у трьох найбільших містах України: Одесі, Києві та Донецьку.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонская", Приморський бульвар 11. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі". On-line реєстрація відвідувачів відбувається на офіційному сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Інформація про учасників виставки "Освіта за кордоном":

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів