International Language Schools of Canada ILSC (Канада)

International Language Schools of Canada ILSC пропонує знижки на програми вивчення англійської мови у рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в Одесі та Києві

International Language Schools of Canada ILSC (Канада)

Школа ILSC існує вже 20 років як школа англійської та французської мов з трьома центрами в Канаді – Торонто, Ванкувері та Монреалі. Також центри школи розташовані в США, Австралії та Індії. Школа ILSC є членом ряду канадських та міжнародних організацій: Languages Canada, Language Industry Association, ACCET та ін.

Окрім вивчення іноземних мов школа пропонує програми корпоративного навчання, програми для керівників, бізнес-англійську, підготовку до тестів TOEFL та IELTS, Cambridge exams, DELF. Нещодавно додано програму підготовки до вступу у вищі навчальні заклади.

Вивчення мов у ILSC дозволяє обрати свій варіант з понад 60 програм і курсів, що дає можливість знайти програму з урахуванням досвіду навчання та рівнем знання мови, метою та подальшими планами.

Програма підготовки до вступу у вищі навчальні заклади дає можливість вступити до північноамериканського коледжу або університету без додаткових офіційних тестів з англійської мови.

Програма підготовки включає: удосконалення рівня англійської мови, надання необхідних для навчання навичок, зокрема розуміння та конспектування лекцій, складання планів, дослідницьких навичок, а також академічні дискусії, роботу над груповими та індивідуальними проектами, умовне зарахування до коледжу чи університету, допомогу та підтримку консультантів.

Тривалість програми залежить від рівня володіння англійською мовою і може складати від 2 до 12 місяців.

Серед партнерів школи ILSC є коледжі та університети США та Канади: Alexander College, Berkeley City College, College of Alameda, Columbia College, Douglas College, George Brown College, Laney College, Seneca College, Sheridan College, Fairleigh Dickinson University, Thompson Rivers University.

Вартість програми 4400 канадських доларів за 2 місяці.

Спеціально учасників виставки "Освіта за кордоном" школа ILSC пропонує знижки на програми вивчення англійської та французької мов до кінця 2012 року, та акційні пропозиції – забронюйте 8 тижнів вивчення мови та отримайте 1 тиждень безкоштовно.

Дізнатись про програми та акційні пропозиції школи ILSC можна під час проведення виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в Одесі та Києві.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонський": м. Одеса, бул. Приморський 11;
  • Київ -16 березня, готель "Рів’єра": м. Київ, вул. Сагайдачного 15, метро "Поштова площа".

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів