Uniprep (Чехія)

Компанія Uniprep під час виставки "Освіта за кордоном" у Донецьку презентує підготовчі курси з чеської мови та профільних предметів Uniprep при Карловому університеті

Uniprep (Чехія)

Курси проводять успішну підготовку студентів вже більше 10 років, їх інтенсивність складає близько 1500 годин чеської мови та супутніх предметів для вступних іспитів.

Навчальні класи Uniprep знаходяться в центрі Праги, в одному з кампусів Карлового університету. Фахівцями курсів є викладачі Карлового університету, Празького Економічного та Технічного університетів.

Вартість річних підготовчих програм варіюється в залежності від місця проживання студента і складає від 6 до 10 тисяч євро. Ці затрати включають усі витрати пов’язані з отриманням візи, медичним страхуванням, харчуванням, проживанням, а також з перекладом документів та проїздом. Витрати студента виправдовують себе, оскільки отримання освіти в чеських вузах є безкоштовним для іноземців.

Підготовчі курси Uniprep допомагають студенту підготувати пакет документів для вступу і подати його у бажаний університет. Зазвичай документи подаються у 2-3 навчальні заклади або одночасно на декілька спеціальностей.

Крім підготовчих курсів Uniprep пропонує літній молодіжний мовно-спортивний табір неподалік від Праги, з можливістю розваг та екскурсій.

17 березня на виставці "Освіта за кордоном" у Донецьку ви отримаєте можливість зареєструватися на науковий конкурс - переможці отримають безкоштовну участь у літньому таборі та знижки на річний підготовчий курс.

Проведення презентації Uniprep: 17 березня, м. Донецьк, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів