Молодіжні табори ProCamp (Швейцарія)

Молодіжні табори ProCamp під час проведення виставки "Освіта за кордоном" презентують власні програми літнього відпочинку та вивчення мов для дітей та молоді

Молодіжні табори ProCamp (Швейцарія)

Молодіжний табір Procamp знаходиться в франкомовному кантоні, в містечку Делемонт у Швейцарії. Молодіжний табір пропонує різноманітні навчальні програми з вивченням англійської та французької мов.

Табір розрахований на підлітків і студентів віком від 10 до 18 років.

Серед програм, що запропоновані Procamp, доступні програми вивчення англійської або французької у поєднанні з мистецтвом (малювання, танці, гімнастика, фотомистецтво), спортом (футбол, волейбол, гольф, теніс, їзда верхи), а також скаутським курсом.

Вартість програм для дітей молодшого віку складає від 1820 євро за 2 тижні. До вартості включено: навчальні матеріали, проживання з харчуванням, культурна програма та екскурсії.

Для підлітків також розроблена програма англійської мови у поєднанні з пізнавальним туром Швейцарією, відвіданням сироварні, шоколадної фабрики та безліччю інших розважальних заходів.

Вартість такої програми – 3750 євро за 3 тижні. До вартості входить: навчання, трансфер, проживання, харчування, підручники, щоденна культурна програма та екскурсії.

Максимальна тривалість програм у таборі - 6 тижнів, мінімальна – 2 тижні.

Студенти, які подадуть заявку на участь у літньому таборі Procamp протягом виставки отримають спеціальні подарунки та знижки на програму!

Поспілкуватися з директором табору Procamp Феліксом Бауманном (Félix Baumann), а також отримати більш докладну інформацію про навчання та відпочинок дітей ви зможете під час проведення виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у трьох найбільших містах України: Одесі, Києві та Донецьку.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонская", Приморський бульвар 11. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів