Державний британський коледж John Leggott College (Велика Британія)

John Leggott College проведе індивідуальні консультації з програм підготовки до вступу в британські вузи під час проведення виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві

Державний британський коледж John Leggott College (Велика Британія)

John Leggott College знаходиться у Сканторпі, Північний Лінкольшир. Середню освіту у навчальному закладі отримують близько 2500 учнів, 5% з яких приїжджають з інших країн.

Випускники коледжу вступають до відомих британських університетів, до переліку яких входять Кембрідж, Оксфорд, Лондонська школа економіки і політичних наук (LSE), Університетський коледж Лондона (UCL) та інші відомі навчальні заклади.

Студенти навчаються за системою A-levels. Викладання для іноземних студентів здійснюють досвідчені викладачі разом із англійськими студентами, у невеликих групах по 15-20 осіб. Коледж також пропонує широкий спектр позакласних занять.

На території кампуса знаходяться сучасна бібліотека, танцювальна студія, IT-центр, студія для занять мистецтвом та дизайном, інтернет-кафе, спортивні майданчики, спортзал, спеціально обладнані поля для спортивних ігор у будь-яку погоду.

Студенти проживають в приймаючих сім’ях на базі повного пансіону.

Вартість навчання в коледжі з вересня 2012 року складає 7500 фунтів на рік. Проживання в сім’ях – 4725 фунтів на рік.

В рамках виставки "Освіта за кордоном" Джон Легготт Коледж оголошує конкурс, переможець якого отримає безкоштовний курс навчання “JLC A-level Taster Course” та проживання у Великій Британії протягом 2-тижнів.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають написати твір (не більше 500 слів) на тему «Яким ви бачите ідеального вчителя?» До участі запрошуються учні 10-11 класів. Твори необхідно принести на виставку, яка відбудеться у Києві 16 березня.

Більш детальну інформацію про Джон Легготт Коледж та його навчальні програми ви зможете отримати під час презентації в рамках проведення освітньої виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 16 березня у Києві за адресою: готель "Рив’єра", м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.

Умови проведення конкурсу на безкоштовний курс навчання читайте на сайті організаторів. Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів виставки відбувається на сайті освітньої агенції.

Детальна інформація за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів