International Business School (IBS, Угорщина)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в Одесі, Києві та Донецьку International Business School (IBS) презентує свої програми навчання

International Business School (IBS, Угорщина)

Міжнародна Школа Бізнесу (IBS) в Будапешті вважається кращою бізнес школою Східної Європи. Університет тісно співпрацює з британським університетом Оксфорд Брукс, студенти навчаються за програмою британського вузу англійською мовою.

По закінченні навчання студенти отримують всесвітньо визнаний диплом університету Oxford Brookes.

Бакалаврські програми тривають 4 роки, за рахунок того, що 3-й рік навчання – це виключне стажування на підприємстві за спеціальністю.

Перші два роки присвячені отриманню теоретичних базових знань в університеті, потім рік практичної діяльності і четвертий рік – час для закріплення отриманих знань.

Присутність обов’язкового стажування є безперечною перевагою, оскільки роботодавці оцінюють володіння студентом практичними навиками.

Університет пропонує програми бакалавріата за наступними напрямами підготовки: Бізнес, Менеджмент у сфері мистецтв, Міжнародні бізнес відносини, Фінанси та туристичний менеджмент.

Магістерські програми тривають 1 рік (12 місяців). Університет дозволяє змінювати спеціальність на магістратурі. До того ж студенти мають можливість і час працювати – заняття проводяться ввечері та під час вихідних днів.

Програму магістратури можна обрати за наступними напрямами підготовки: Міжнародний бізнес, Менеджмент у сфері фінансів, Управління персоналом, Управління у сфері маркетингу.

Вартість навчання в IBS порівняно невисока, враховуючи те, що випускники отримують подвійний диплом по закінченні навчання:

  • Бакалавріат (окрім програми "Менеджмент в сфері мистецтв") - 5000 евро на рік;
  • Бакалавріат "Менеджмент в сфері мистецтв" - 5800 евро на рік;
  • Магістратура - 8700 евро на рік.

Презентація Міжнародної Школи Бізнесу (IBS) відбудеться під час проведення виставки "Освіта за кордоном" у трьох найбільших містах України: Одесі, Києві та Донецьку.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонская", Приморський бульвар 11. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів