Business & Hotel Management School (Швейцарія)

BHMS презентує власні програми бакалавріата в сфері готельного менеджменту, МВА та другої вищої освіти під час виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в Одесі, Києві та Донецьку

Business & Hotel Management School (Швейцарія)

Business & Hotel Management School (ВHMS) є членом групи шкіл Bénédict Switzerland Group, що була заснована у 1972 році. Школа акредитована організацією EduQua of Switzerland. EduQua є швейцарським знаком якості освітніх установ.

Школа BHMS (спільно з університетом The Robert Gordon University) розробила один з найкоротших курсів для здобуття диплома бакалавра в сфері готельного менеджменту.

Студенти можуть отримати диплом бакалавра за спеціальністю "Менеджмент в готельному бізнесі" за 1,5 роки навчання плюс 1,5 роки оплачуваної практики (загалом 3 роки).

Для того, щоб здобути аналогічний диплом в іншій школі готельного менеджменту, необхідно навчатися 24 місяці (теоретичний курс), а також пройти стажування, що триває 12 місяців.

Інтенсивна програма BHMS дає випускникам школи перевагу – теорію вони вивчають на 6 місяців менше (отже, заощаджують на вартості навчання за 1 семестр) і в той же час отримують на 6 місяців більше оплачуваного стажування в Швейцарії.

Важливо також зазначити, що інститут BHMS розробив унікальну систему викладання, поділивши семестр в 20 тижнів на 4 навчальні періоди по 5 тижнів кожний.

Така система дозволяє студентам сфокусуватися лише на 3-4 навчальних дисциплінах протягом періоду замість того, щоб вивчати паралельно 8-10 предметів, як це практикується в інших школах. Отже, студент закінчує семестр, засвоївши 12-14 дисциплін без перенавантаження.

Українські випускники можуть вступати до BHMS, якщо на момент початку навчання їм виповниться 17,5 років. Абітурієнти мають скласти офіційний екзамен з англійської мови або написати кваліфікаційний тест з мови в офісі освітньої агенції "А-пріорі" в Києві. Крім того, абітурієнт має надати шкільний атестат з високими оцінками.

Особливою пропозицією вузу є гнучкий графік початку навчання. Зокрема, студент може розпочати навчання тоді, коли йому зручно, - у січні, лютому, квітні, травні, червні, серпні, вересні або листопаді.

Студенти цього навчального закладу мають можливість отримати диплом бакалавра (тривалість навчання - 3 роки), здобути другу вищу освіту, а також отримати диплом МВА (тривалість навчання - 1,5-2 роки).

Для студентів з низьким рівнем англійської мови надаються підготовчі курси тривалістю до 10 тижнів. Вартість таких курсів разом із проживанням, харчуванням та медичною страховкою - 4750 євро.

Вартість навчання в інституті BHMS протягом року становить 20 000 євро. І, хоча швейцарські вузи зазвичай не надають стипендій, талановиті студенти BHMS можуть отримати знижку в 400 евро, у разі якщо подадуть заявку на навчання під час виставки.

Презентації Business & Hotel Management School відбудуться під час проведення виставки "Освіта за кордоном" у трьох найбільших містах України: Одесі, Києві та Донецьку.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонская", Приморський бульвар 11. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів