Міжнародна освітня організація EF (Education First)

Під час виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві та Донецьку, Міжнародна освітня організація Education First проведе презентаціі та запропонує цікаві акції на навчання

Міжнародна освітня організація EF (Education First)

Міжнародна освітня організація EF (Education First) - це найбільша приватна освітня компанія, заснована в 1965 році. Більше 400 шкіл та центрів в 50 країнах світу говорять про масштаби цієї компанії, основною метою якої є надання різноманітних навчальних програм іноземним студентам – від курсів іноземної мови, освітніх подорожей, до отримання учбового ступеню.

Місія EF - подолання мовних, культурних та географічних бар'єрів за допомогою навчальних програм. За час свого існування EF надали таку можливість близько 15 мільйонам студентів з різних країн.

Мовні курси надають можливість вивчити 7 іноземних мов в різних частинах світу (Європа, Азія, Північна та Південна Америка, Африка). Різна інтенсивність та тривалість програм мовних курсів, від 2 тижнів до року, робить їх надзвичайно привабливими для всіх бажаючих вчити інші мови - англійську, французьку, німецьку, китайську, іспанську, італійську.

Академічний рік за кордоном для студентів старше 16 років, тривалістю 6 або 9 місяців складається з інтенсивної мовної підготовки та додаткових уроків за різноманітними інтересами.

Літні програми для підлітків від 13 до 16 років включають вивчення мови, розваги, спорт, екскурсії.

Програми підготовки до навчання в університеті містять не тільки вивчення мови, а й академічних навичок, що необхідні для отримання вищої освіти за кордоном. Це - світові визнані програми A-Level і International Baccalaureate, що пропонуються у EF International Academy (США, Велика Британія), та є шляхом до самих рейтингових університетів світу для здібних студентів. Програми Foundation Year або Pre-Master надаються у навчальних центрах в США, Англії, Австралії та Канаді. Успішне закінчення цих програм гарантує зарахування до одного з 150 партнерських університетів або коледжів організації EF.

Програми вищої освіти можна отримати у Hult International Business School (США, Англія), що входить до складу організації EF. Тут надаються ступінь бакалавра, магістра, МБА за спеціальностями, що тісно пов’язані з бізнесом.

Такий великий вибір програм, мов, країн сприяє популярності EF та ії поширенню в світі. Майже кожного року відкриваються нові центри і програми навіть у тих країнах, які є для нас екзотичними - Південно-Африканська Республіка, Сінгапур, Об’єднані Арабські Емiрати.

В межах виставки "Освіта за кордоном" організація EF запропонує такі акції:

  • Забронюй 8 тижнів курсів іноземної мови в будь-якій країні та отримай авіа переліт вартістю до 500 доларів;
  • Забронюй програму підготовки до вступу A-level, IB або IGCSE та отримай безкоштовний авіа переліт.
  • Презентація програм Education First відбудеться під час проведення виставки "Освіта за кордоном" у двох містах України: Києві та Донецьку.

  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів