Мережа освітніх закладів Cambridge Education Group (Велика Британія)

16 березня у Києві відбудеться виставка "Освіта за кордоном", в якій візьме участь мережа освітніх закладів Великої Британії - Cambridge Education Group

Мережа освітніх закладів Cambridge Education Group (Велика Британія)

Cambridge Education Group – це мережа освітніх закладів, розташованих у Великій Британії, що пропонує широкий вибір освітніх програм:

  • Канікули з вивченням англійської мови для дітей і підлітків від 10 років – Stafford House Study Holidays;
  • Програми вивчення англійської в мовній школі Stafford House School of English (Брайтон, Кентербері та Лондон);
  • традиційні академічні програми GCSE, Foundation, A-Levels та International Baccalaureate в коледжах CATS Cambridge, CATS Canterbury та CATS London;
  • програми підготовки до вступу в найбільш рейтингові університети Великої Британії – "Cambridge Pre-U" та підготовка до вступу в медичні вищі  - "Медик";
  • підготовчі програми у сфері образотворчого та театрального мистецтва у коледжі Cambridge School of Visual and Performing Arts. Коледж також пропонує вищу освіту по спеціальностям BA (Hons) Fashion та BA (Hons) Graphic Design and Illustration;
  • підготовчі курси Foundation on Campus на кампусі коледжів Лондонського університету (University of London): "Беркбек" (Birkbeck), "Голдсміт" (Goldsmiths) і "Куїн Мері" (Queen Mary).

CEG пишається тим, що Лондонський університет мистецтв (University of the Arts London) і Кінгстонський університет (Kingston) пропонують ексклюзивні співбесіди і займаються акредитацією програм Кембриджської школи образотворчого та театрального мистецтва (CSVPA), а курс Drama Foundation викладається у співпраці з Королівською академією театрального мистецтва (Royal Academy of Dramatic Art).

CEG має міцні партнерські стосунки більш ніж з 60 університетами Великої Британії, а Stafford House School of English вже більше 55 років успішно навчає студентів з різних країн світу англійській мові.

Cambridge Education Group (CEG) - це організація, що пропонує повний комплекс освітніх та творчіх програм для батьків та їх дітей.

Більш детальну інформацію про навчальні центри Cambridge Education Group та їх програми ви зможете отримати під час презентації в рамках проведення освітньої виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 16 березня у Києві за адресою: готель "Рив’єра", м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів