Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу (Cambridge-Ukraine Studentships)

Програма фінансує навчання українців на однорічному курсі магістратури в Університеті Кембриджу, за однією з 50 гуманітарних спеціальностей

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу (Cambridge-Ukraine Studentships)

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу заснована в 2010 році за ініціативи та фінансової підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Мета програми – надати можливість безкоштовно навчатися в Університеті Кембриджу найбільш талановитій українській молоді, яка не має можливості здобути таку освіту власним коштом.

Отримати стипендії можуть громадяни України, які вступають до Університету Кембриджу на однорічний курс магістратури за одним з 50 гуманітарних напрямків навчання. На момент вступу, претенденти повинні мати достатню академічну освіту, що дає можливість навчатись у магістратурі, а також – на високому рівні володіти англійською мовою.

Відбір отримувачів стипендії проводить спеціальний комітет Університету Кембриджу. Перевага надається студентам, які мають особистісні якості, що вирізняють їх як потенційних лідерів, здатних принести користь суспільству.

В залежності від фінансових потреб студента, стипендіальна програма покриває оплату навчання (University Composition Fee + College Fee), та стипендію, яку студент отримує на руки (Maintenance). Крім того, фінансова допомога може включати оплату британської візи, авіа перельоту та страхового полісу на період навчання.

Перші п’ять українських студентів – переможців програми – навчаються в Університеті Кембриджу цього року. Прийом вступних заявок на 2012-2013 навчальний рік завершено у грудні 2011 року. Відібрані переможці програми отримають відповідні повідомлення від Університету Кембриджу в період травня-липня 2012 року.

Прийом вступних заявок на 2013-14 навчальний рік розпочнеться 3 вересня 2012 року та триватиме до 4 грудня 2012 року.

Більш детальну інформацію про Українську стипендіальну програму дивіться тут.

Освіта.ua
02.10.2011