Стипендіальна програма ім. Хьюберта Хамфрі

Щорічна Програма обміну ім. Хьюберта Хамфрі проводиться за підтримки конгресу США, Інституту міжнародної освіти, а також ряду урядових і національних організацій

Стипендіальна програма ім. Хьюберта Хамфрі

Для участі в програмі кожен рік відбирається 200 стипендіатів з числа спеціалістів у різних сферах. З часу її заснування у 1978 році, за програмою ім. Хамфрі побували в США 4 тисячі осіб.

До участі у програмі ім. Хамфрі допускаються фахівці, які працюють у таких галузях: аграрна промисловість і сільське господарство, масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, фінансова та банківська справа, управління освітою, планування і політика, управління природними ресурсами, екологія та зміна клімату, політика та управління в галузі охорони здоров'я, аналіз державної політики та державного управління, політика та управління наукою і технологіями, міське і регіональне планування.

Для участі у конкурсі кандидати повинні мати диплом бакалавра, мінімум п'ять років безперервного досвіду роботи і володіти англійською мовою на хорошому рівні.

Програма пропонує учасникам можливість професійного розвитку завдяки вивченню обраних навчальних дисциплін в університетах США, участі у конференціях, спілкуванню з професіоналами з США та інших країн, придбанню практичного досвіду під час стажування.

Програма розрахована на один рік. Учасників програми направляють у приймаючі університети, які стають академічною та професійною базою молодих фахівців.

Відразу після приїзду до вузу Сполучених Штатів, кандидати готують індивідуальний план, який має включати професійний розвиток, деталізацію цілей на рік, семінари, спеціальні проекти, участь у професійних і громадських заходах.

Програма складається з п'яти секцій: семінари, академічне навчання, професійний розвиток, форум глобального лідерства у Вашингтоні та курси англійської мови.

Стипендіати мають відвідувати конференції, семінари та інші заходи програми. Оскільки основною метою програми є збагачення професійного досвіду стипендіатів, організатори створюють умови для обміну інформацією і досвідом з американськими колегами та іншими учасниками програми зі всього світу.

Особливістю програми є те, що програма заохочує стипендіатів виїжджати за межі свого університету, щоб дізнатися більше про американську культуру та долучитися до співпраці зі своїми американськими колегами.

Кульмінацією програми є шеститижнева практика. Крім цього, Інститут міжнародної освіти ініціює воркшопи, метою яких є залучення учасників програми до міжкультурного спілкування фахівців з різних сфер.

Також всі стипендіати відвідують чотириденний семінар у Вашингтоні з метою вивчити роботу державних органів США, федеральних департаментів та міжнародних організацій. Учасники зустрічаються з представниками ключових організацій, беруть участь у заняттях з розвитку лідерських якостей і професійного розвитку, налагоджують професійні зв'язки.

Фіналісти відбору на участь у програмі ім. Хамфрі, які підходять за всіма критеріями, але не володіють англійською мовою в достатній мірі, відвідують інтенсивні курси англійської мови перед стартом програми (як правило, у літні місяці). Учасники також можуть відвідувати курси англійської мови приймаючих університетів і після початку програми.

Більш детальну інформацію про програму ім. Хьюберта Хамфрі ви можете отримати на сайті програми: http://www.humphreyfellowship.org/

Освіта.ua
21.04.2011