Програма обміну для вчителів Teacher's Scheme (Велика Британія)

UK Border Agency спільно з асоціацією британських коледжів HMC Projects (Headmasters 'and Headmistresses' Conference) пропонує українським викладачам програму обміну

Програма обміну для вчителів Teacher's Scheme (Велика Британія)

Мета програми - дати іноземним вчителям уявлення про філософію освіти в незалежних школах Великої Британії, допомогти їм зрозуміти британський спосіб життя та покращити рівень володіння англійською мовою.

Найбільш затребувані спеціальності - математика, інформаційні технології, дизайн, музика, малювання, фізичне виховання. Викладачі англійської мови також запрошуються до участі в програмі, проте бажано, щоб такі вчителі мали супутню спеціальність.

Викладачі, які бажають взяти участь у програмі обміну, мають надати пакет документів, а саме: копія диплома про вищу освіту, два рекомендаційні листи і лист від апліканта, чому він вирішив взяти участь у програмі і що він розраховує почерпнути з цього досвіду.

Кандидати, які відповідають вимогам програми, запрошуються на індивідуальне інтерв'ю з представником HMC Projects, яке проводиться в період з січня по березень кожного року. Остаточні результати повідомляють у квітні-травні кожного року.

У вересні для фіналістів відбору проводиться орієнтаційний курс в Fitzwilliam College (Cambridge).

Викладачі, які приїжджають за обміном до Великої Британії, викладають 10 годин на тиждень, замінюють вчителів зі свого предмета або займаються з учнями в малих групах 10 годин на тиждень, виконують ряд обов'язків у шкільній раді та ведуть деякі позашкільні заходи 4 години на тиждень.

Протягом усього періоду перебування у Великій Британії учасники програми отримують мінімальну заробітну плату британського викладача. Переліт, проживання на кампусі відповідного навчального закладу, харчування і медична страховка оплачуються за рахунок апліканта.

Більш детальну інформацію про програму обміну викладачів Teacher's Scheme ви можете отримати на сайті асоціації британських коледжів HMC Projects за посиланням http://hmc.org.uk/projects/teacher.htm.

Освіта.ua
26.03.2011