Молодь запрошують на навчання в United World Colleges

Переможці відбору зможуть навчатися протягом двох років в одному з 18 коледжів на 4 континентах

Молодь запрошують на навчання в United World Colleges

Програма United World Colleges розпочинає відбір учнів на 2023–2025 навчальні роки.

Участь у програмі може взяти вмотивована молодь, що прагне творити позитивні зміни та горить бажанням дізнатися більше про цей світ.

Переможці відбору отримають можливість навчатися протягом двох років в одному з 18 коледжів на чотирьох континентах зі стипендією до 100%.

Навчання відбувається англійською мовою за програмою міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate), що є міжнародним еквівалентом 11 та 12 класів старшої школи.

Ця програма високо цінується університетами по всьому світі, включаючи США та Європу. Серед українських випускників UWC є студенти університетів Ліги Плюща, таких як Yale University та Brown University, а також інших престижних вишів, таких як University of Oxford, University of Chicago, Maastricht University тощо.

Аплікант має бути громадянином України, чия дата народження між 2 вересня 2005 року та 1 вересня 2007 року включно, учнем 10-11 класів (або 1-2 курсів коледжу).

Він має володіє англійською мовою, демонструвати високі академічні досягнення й розуміння та підтримку ідеалів UWC, бути всебічно розвиненим та відкритим до нових ідей та прагнути бути лідером та змінювати світ на краще.

Онлайн-анкета та детальні інструкції доступні на сайті.

Прийом заявок на участь триватиме до 30 жовтня 23:59 за київським часом.

Після заповнення анкети успішні апліканти матимуть пройти ще три етапи, що включатимуть співбесіду, обговорення глобальних проблем та розробку проєктів.

У зв’язку з військовим станом та дислокацією учасників, відбір відбуватиметься повністю у режимі онлайн.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
26.09.2022