В’єтнам надає стипендії для навчання і стажування

Республіка В’єтнам надає стипендії для українців для навчання та наукового стажування

В’єтнам надає стипендії для навчання і стажування

Соціалістична Республіка В’єтнам надає стипендії для українських громадян для навчання та наукового стажування у своїх університетах в 2021 році.

Стипендії надаються у рамках угоди між урядами обох країн.

Загалом українцям буде надано до 25 стипендій для здобуття вищої освіти за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр» за філологічними, природничими і технічними спеціальностями.

Також В’єтнам надасть до 10 стипендій для навчання в аспірантурі закладів вищої освіти та до 5 стипендій для наукового стажування.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно надати анкету англійською мовою (2 прим.), копію перекладеного і нотаріально засвідченого документа про здобутий попередній освітній (освітньо-науковий) ступінь і додатка до нього, довідку про підтвердження свого статусу від закладу освіти з неофіційним перекладом її на англійську мову та копію перекладеної та завіреної академічної довідки (витяг із залікової книжки) для студентів, копію нотаріально засвідченої виписки з балами за останнє півріччя для учнів закладів загальної середньої освіти.

Окрім того, кандидату на навчання необхідно надати мотиваційний лист (українською або англійською мовою), копії сторінок паспорта громадянина України з зазначенням місця реєстрації та копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, медичну довідку, а також про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція) і захворювання СНІД, 2 фотокартки 4х6.

Заявки на стипендії приймаються Міністерством освіти і науки України до 30 червня 2021 року.

МОН прийматиме заявки (заповнена анкета та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі.

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання у В’єтнамі 2021».

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та протоколу. Примітка: Стипендії на навчання у В’єтнамі 2021.

Освіта.ua
02.06.2021