Словаччина надає стипендії для навчання і стажування

Українці мають можливість отримати стипендії на навчання в університетах Словаччини

Словаччина надає стипендії для навчання і стажування

Українські громадяни мають можливість отримати стипендії на навчання та стажування в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

Проєкт реалізується у межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам: безкоштовне навчання; виплату стипендії в розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці; проживання в студентських гуртожитках.

Зважаючи на ситуацію щодо поширення COVID-19, Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки вжило нових заходів щодо виплат стипендій за умов надзвичайної ситуації. У разі зміни очної (стаціонарної) форми навчання на дистанційну протягом академічного року, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, стипендія надається в розмірі 50% від загальної місячної виплати.

Заявка для кандидатів для здобуття стипендій у 2021/22 академічному році та детальна інформація про стипендії розміщена на сайті Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна. Міністерство освіти і науки України. Управління міжнародного співробітництва та протоколу.

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2021».

Кінцевий термін подання заявок – 01 квітня 2021 року.

Докладніше про стипендії

Освіта.ua
16.03.2021