Чому українці їдуть навчатися до Словаччини
PR

Українські випускники можуть вступати до словацьких університетів на безкоштовну форму навчання

Чому українці їдуть навчатися до Словаччини

Розповідь про альтернативу освіті в українських університетах за ті ж (іноді навіть менші) кошти, але з можливістю здобувати дійсно корисну та престижну освіту в Європі.

Що Ви чули про освіту в Словаччині? Словаччина – відносно молода країна Євросоюзу, яка має високий індустріальний потенціал. У 2014 році Словаччина уклала з Україною угоду про визнання документів про освіту, і після 11 класу українські випускники можуть вступати до словацьких університетів на безкоштовну форму навчання. Лише на 2017 рік у Словаччині вже навчалось 1200 студентів з України. Щороку ця цифра стрімко зростає і статистика «набирає обертів». Чому ж українці все частіше обирають Словаччину?

10 причин вступати до університетів у Словаччині

  • Абсолютно безкоштовна освіта. Ви платите лише за подачу документів до університету, оформлення посвідки на проживання в Словаччині,  за переїзд, гуртожиток та харчування.
  • Ціни на проживання такі ж, як і в Україні.
  • Багато сучасних та провідних спеціальностей, серйозне ставлення до навчання.
  • Диплом випускника словацького вишу відчиняє двері у всі країни Євросоюзу, і це правда.
  • Можна вступити без вступних екзаменів. В університетах Словаччини зараз невеликий вступний конкурс, адже багато словаків виїжджають на навчання до Німеччини, Австрії та США.
  • Легко вивчити словацьку мову: це слов’янська мова, яка дуже схожа на українську чи російську. Багато слів можна зрозуміти, взагалі не знаючи мови.
  • Багато знижок для студентів: безкоштовний проїзд на території всієї Словаччини, повноцінний обід у їдальнях коштує 1-2,5 євро, студентська карта ISIC дає знижки у магазинах, на відвідування спортивних закладів та інше.
  • Можливість навчатися по обміну в інших країнах ЄС та отримувати стипендію від 300 до 750 євро.
  • Під час навчання студент може подорожувати і об’їздити всю Європу! Як це не зробити, якщо лише квиток з Братислави до Відня коштує 2-5 євро?! А до Німеччини, Португалії чи Італії можна потрапити всього за 10 євро за акційними цінами. Та і в Словаччині є на що подивитися! 
  • Роки навчання допоможуть швидше отримати посвідку на постійне проживання в Словаччині, а пізніше – громадянство. Також студент після закінчення навчання отримує посвідку на проживання в Словаччині  на 9 місяців для пошуку роботи.

Дізнатись більше про навчання в цій країні можна в статті Освіта в Словаччині після 11 класу.

Платформа супроводу абітурієнтів «Postupai.com» вже п’ятий рік допомагає абітурієнтам з України потрапити на навчання до Словаччини. Якщо ви мрієте забезпечити собі краще майбутнє, приєднуйтесь до платформи. Адже документи на навчання подаються лише до березня!

Переходьте на сайт Postupai.com та подавайте заявку. Співробітники компанії індивідуально підберуть вам університет, розкажуть про умови вступу та допоможуть оформити всі документи, аби кожен з тих, хто звернувся сюди, став успішним студентом!

«Безкоштовний сир лише в мишоловці», - ми часто чуємо цю фразу. І це не дивно, адже про можливість навчання в Словаччині мало хто знає. Єдина інвестиція від вас – це час, аби залишити заявку на сайті, а отримати ви можете набагато більше.

Найпоширеніші запитання

Скільки коштує проживання студента?

Оплата за проживання студента складає на місяць 200-350 євро з урахуванням оплати гуртожитку (30-100 євро/місяць), харчування, проїздів, кишенькових витрат. Ціни на продукти в Словаччині такі самі, як і в Україні.

Які вимоги до абітурієнта?

Знання словацької мови у більшості випадків при вступі не перевіряють. Але словацьку мову знати потрібно, аби успішно навчатися. Головний критерій відбору студентів – середній бал виписки оцінок за 8 - 10 класи та перший семестр 11 класу. Оцінки повинні бути середнього рівня і вище.

Як швидко вивчити словацьку мову?

Платформа допомагає вивчити мову з нуля з репетиторами, які працюють у Skype. У кожного з них індивідуальний підхід до учня та своя унікальна методика навчання. Абітурієнти вивчають словацьку мову лише за 30 уроків і успішно складають поточні іспити.

Відгуки про Postupai 

Платформа вже довгий час співпрацює з абітурієнтами в Словаччині, їх кількість зростає, а вдячні клієнти стають хорошими знайомими та навіть друзями.

Софія, Київ: «Хочу сказати величезне спасибі Олені й Павлу за те, що від самого початку супроводжували мене і робили все можливе для мого вступу (супроводжували з вокзалу до готелю, допомагали з житлом, з документами). Також хочу сказати спасибі репетитору зі словацької мови Вікторії, дійсно, вона мені дуже допомогла, за кілька занять я вже знала багато слів, і коли сюди приїхала, не була розгублена і все розуміла. Тому хочу висловити подяку і всім раджу цю компанію».

Оксана, Дніпропетровськ: «Величезне спасибі за допомогу при вступі до словацького вишу. У найкоротші терміни все професійно організовано: збір документів, переїзд, реєстрація в Словаччині, допомога з репетиторами. Всі питання, що виникали, вирішувалися своєчасно і на належному рівні. Спасибі величезне за вашу роботу. Рекомендую всім!»

Допоки ви думаєте, багато хто вже активно співпрацює з платформою, аби навчатися в Європі, починаючи з 2021/2022 навчального року!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
01.02.2021