Україна і Болгарія домовились про студентські обміни

Підписаний Протокол регламентує взаємовідносини між країнами на наступний період

Україна і Болгарія домовились про студентські обміни

15 липня відбулось підписання Протоколу про співробітництво та обміни між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія на 2020/2024 навчальні роки.

За інформацією МОН України, Протокол регламентує освітні взаємовідносини між країнами на наступний чотирирічний період.

Зокрема, Протоколом передбачається обмін кандидатами для здобуття вищої освіти за освітніми/освітньо-кваліфікаційними ступенями «бакалавр» або «магістр», обмін викладачами та науковцями для стажування і проведення науково-дослідної роботи, встановлення та розвиток прямих зв’язків між закладами освіти обох країн,  обмін учителями для підвищення кваліфікації з викладання української та болгарської мов відповідно тощо.

За словами в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, спільний Протокол є дієвим інструментом у здійсненні на паритетній основі взаємних обмінів вчителів, викладачів і лекторів та направлення випускників шкіл на навчання до провідних закладів освіти України та Болгарії.

«Сьогодні ми підписали Протокол, який подовжує українсько-болгарську дружню співпрацю ще на наступні навчальні роки та відкриває нові горизонти для обох сторін. Твердо переконаний, що українсько-болгарське співробітництво в галузі освіти розвиватиметься та поглиблюватиметься і надалі – на основі сталості, взаємовигідності та результативності», – зазначив Шкарлет.

Освіта.ua
15.07.2020