Стипендії на навчання у Таллінні від університету TalTech
PR

Талліннський університет технологій (TalTech) пропонує ряд стипендій для підтримки успішних фахівців майбутнього

Стипендії на навчання у Таллінні від університету TalTech

Нещодавні події у світі продемонстрували нагальну потребу у сильних фахівцях, здатних розробляти функціональні технології та пропонувати ефективні варіанти швидкого вирішення проблем, що виникають. У Талліннському університеті технологій (TalTech) готують нове покоління таких фахівців у різних сферах наук – від інформаційних технологій та інженерії до бізнесу та права. Заклад пропонує 20 сучасних спеціальностей рівня бакалавра та магістра.

Також студентам навчального закладу доступні різноманітні стипендії.

Для всіх рівнів

У TalTech пропонується звільнення від необхідності оплати навчання для вступників з найкращими результатами (Full tuition fee waiver). Найсильніші кандидати на основі поданих документів та за результатами тесту чи співбесіди (у залежності від обраної спеціальності) автоматично претендують на звільнення від необхідності оплати навчання. Відбір кандидатів відбувається після прийняття рішення про зарахування. Кількість місць обмежена.

Студенти можуть подати заявку на стипендію за результатами навчання (Performance scholarship). Розмір стипендії - 100 євро на місяць. Студенти першого курсу можуть подавати заявки, починаючи з другого семестру.

Студенти окремих спеціальностей (зокрема представлених школами інформаційних технологій та інженерії) мають можливість отримати стипендію на основі успіхів у навчанні (Speciality scholarship) у розмірі 160 євро на місяць. Ще вищою є стипендія для спеціальностей «Кібербезпека» та «Комп’ютерна і системна інженерія» за рівнем магістра.

Для магістрів

Кандидати, зараховані на будь-яку з магістерських програм TalTech, що розпочнуть навчання цієї осені, мають змогу подати заявку на стипендію DORA plus. Ця стипендія передбачає щомісячну грошову підтримку у розмірі 350 євро на місяць протягом навчального року (з першого вересня по 30 червня).

Інформація щодо стипендій доступна за посиланням.

У TalTech вірять у технології задля стабільного майбутнього та підтримують студентів на шляху до успішного кар’єрного розвитку. Приєднуйтесь до студентської сім’ї університету до 1 травня 2020 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.04.2020