10 причин обрати Талліннський університет технологій
PR

Приєднатись до студентства TalTech можна до 1 травня 2020 року (остаточний термін подачі документів)

10 причин обрати Талліннський університет технологій

10 вагомих причин подати документи до Талліннського університету технологій (TalTech) та долучитись до інновацій і яскравого студентського життя.

Широкий вибір сучасних навчальні програм англійською мовою

TalTech входить до 2,5% найкращих університетів світу за даними QS рейтингу та пропонує 20 спеціальностей англійською мовою, з них 4 бакалаврські та 16 магістерських. Викладачі та фахівці як державного, так і приватного сектору працюють над навчальними планами, що якнайкраще підготують випускників, затребуваних на ринку праці у таких сферах як інженерія, інформаційні технології, прикладні науки, бізнес та управління.

Інженерія та ІТ йдуть рука об руку в TalTech, що знайшло своє відображення в сучасних навчальних програмах, які тісно поєднують ці дві галузі. Інженери TalTech заробили свою високу репутацію, з року в рік розробляючи рішення для багатьох актуальних питань в країні.

Інноваційність

Ось лише деякі з проєктів Таллінського університету технологій, що говорять самі за себе:

  • Віртуальна реабілітація - покликана допомогти повернутись до звичного способу життя після тривалих хвороб.
  • Проєкт «Розумне місто Smart City» досліджує такі питання, як 5G, Інтернет речей, електронний уряд, кібербезпека та багато іншого. Вчені та підприємці мають змогу розробити та протестувати свої технології на території кампусу.
  • Збір даних в екстремальних умовах Роботи, що натхнені природою, можуть допомогти вченим у різних сферах. Так, за допомогою підводних роботів археологи досліджують морське дно, а датчики для екстремальних умов можуть стежити за річками, льодовиками, водоспадами та гідроелектростанціями.

Більше ніж технології

TalTech також відомий найбільшою школою бізнесу та управління в Естонії, що пропонує якісну освіту за спеціальностями «Управління міжнародним бізнесом» та «Юриспруденція», а також MBA програма з «Підприємницького менеджменту» для тих, хто вже має досвід роботи, але бажає покращити свої кар’єрні перспективи без відриву від роботи. Для тих же, хто зацікавлений у державному управлінні у реаліях швидких технологічних змін, університет пропонує подати документи на магістерську програму з «Технологій управління та цифрової трансформації». Лекції проводять фахівці з інноваційної політики з усього світу.

Співпраця студентів, науковців та підприємців

TalTech підтримує співпрацю з підприємствами та представниками бізнесу і часто є першим контактом приватних компаній та державних установ для пошуку технологічних рішень та розробки нових продуктів. Центр інновацій та бізнесу Mektory, що успішно працює на базі університету, об'єднує дослідників, студентів та підприємців, а також необхідні знання та ресурси для створення та розвитку студентських стартапів та інших інноваційних бізнес-ідей. Можливо, саме тому студенти TalTech часто засновують власні компанії ще під час навчання.

Міжнародність

У TalTech навчається найвища частка іноземних студентів серед вищих навчальних закладів Естонії - 1700 студентів з понад 100 країн. Університет також підтримує академічну співпрацю з більш ніж 500 університетами по всьому світу.

Кампус

TalTech – це єдиний університет країн Балтійського регіону, що має власне студентське містечко. Так, кампус університету TalTech розташований у найзеленішому районі Таллінна і є епіцентром студентського життя. Саме тут відбуваються наукові експерименти з тестування новітніх технологій у найсучасніших лабораторіях з активним залученням студентів.

Стипендії

Вступники, що покажуть найкращі результати на основі тесту/співбесіди та якістю поданих документів мають змогу отримувати освіту у TalTech безкоштовно Крім того, вступники університету можуть подати заявку на стипендію Міністерства закордонних справ Естонії. У студентів, що вже навчаються в TalTech, також є можливість отримати одну з багатьох запропонованих стипендій.

Можливість працювати паралельно з навчанням

Після успішного зарахування на навчання та отримання дозволу на перебування в Естонії студенти мають можливість працювати паралельно з навчанням. При цьому, на відміну від більшості інших країн Європи, в Естонії немає обмеження щодо кількості робочих годин, що дає студенту більше можливостей і свободу вибору.

Digital країна

Естонія вважається найрозвиненішим цифровим суспільством у світі, першою в світі цифровою нацією. Практично всі щоденні справи можна вирішити онлайн: доступ до урядових даних, даних про охорону здоров’я, податків, голосування, громадської безпеки тощо.

Програми TalTech надають студентам можливість брати активну участь у розвитку вже існуючих та створенні нових технологічних рішень для ефективного та демократичного державного управління. Широкий спектр програм, що включає в себе кібербезпеку, технології та послуги електронної держави, технології управління та цифрова трансформація, а також технології охорони здоров'я гарантує належну підготовку для професій чия актуальність зростає щодня.

Яскраве життя і безпечне середовище

Естонія – країна-член Європейського Союзу і одна з економік з найстрімкішим розвитком в Європі та справжній стартап хаб. Насправді зареєструвати власну компанію можна всього за 15 хвилин, для розвитку бізнесу створено сприятливий клімат, а 99% державних послуг надаються онлайн. При цьому вартість проживання в Естонії є суттєво нижчою за країни Західної Європи.

Більша частина країни вкрита лісами, завдяки чому Естонія потрапила в п’ятірку країн з найчистішим в світі повітрям. У той же час столиця Естонії Таллінн знаходиться в епіцентрі подій і є ідеальним містом для продуктивного навчання та яскравого студентського життя.

Приєднатись до студентства TalTech можна до 1 травня 2020 року (термін подачі документів).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
01.04.2020