Стипендії на навчання в найкращому університеті Естонії
PR

Тартуський університет - лідер науки та освіти Естонії і найстаріший науковий центр Прибалтики

Стипендії на навчання в найкращому університеті Естонії

Тартуський університет - лідируючий науковий та освітній центр Естонії. Це один з найстаріших наукових центрів Прибалтики - входить в ТОП-1,2% кращих вишів світу, а також до списку чотирьох кращих навчальних закладів Центральної та Східної Європи і Середньої Азії. Тут навчаються 13 000 студентів, 1800 з них - іноземні студенти.

Тартуський університет пропонує стипендії, що покривають витрати на навчання, на міжнародні програми бакалаврату та магістратури.

Практично всі програми (за винятком трьох програм «Медицина», «Міжнародне право і права людини» та «Сучасні дослідження Азії і Середнього Сходу») пропонують стипендії на навчання. За результатами конкурсного відбору кращі абітурієнти отримають їх автоматично. Вони будуть звільнені від оплати за навчання, за умови виконання повного навчального навантаження за семестр. Також абітурієнти та студенти всіх програм можуть подати заявку на отримання додаткових стипендій, що покривають витрати на проживання в Естонії.

Для того щоб подати заявку на будь-яку з програм, абітурієнтам необхідно подати атестат про повну загальну середню освіту (для вступників на програми бакалаврату) або диплом бакалавра (до магістратури), мотиваційний лист, а також сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS та ін.). На деяких програмах діють додаткові критерії відбору кандидатів.

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету. Зв'яжіться з нами і поставте свої запитання.

Стаття опублікована за підтримки Європейського Фонду Розвитку та SA Archimedes.

Освіта.ua
21.02.2020