Відкрита подача заявок в Тартуському університеті

Тартуський університет оголосив про відкриття подачі заявок на бакалаврські та магістерські програми

Відкрита подача заявок в Тартуському університеті

Тартуський університет оголосив про відкриття подачі заявок на бакалаврські та магістерські програми.

Сьогодні університет є провідним дослідницьким і освітнім центром в Естонії і входить до перших 1.2% кращих університетів світу.

Тартуський університет пропонує 3 бакалаврських і 24 магістерських програми, навчання на яких ведеться повністю англійською мовою. Термін навчання на програмах бакалавра - 3 роки, магістра - 1-2 роки. Практично всі освітні програми пропонують стипендії, що покривають вартість навчання (бюджетні місця). За результатами конкурсного відбору кращі абітурієнти отримують їх автоматично.

Термін подачі документів

  • 15 березня - на програми магістратури;
  • 15 квітня - на програми бакалаврату.

Процес подачі заявок

Подача заявок на програми, що  Вас цікавлять, проходить онлайн. Для цього потрібно заповнити анкету та завантажити відскановані копії всіх необхідних документів в електронну систему Estonia.Dreamapply.com.

Вимоги до рівня володіння англійською мовою

Для вступу на міжнародні програми Тартуського університету необхідно володіти англійською мовою на рівні B2. В якості підтвердження ми приймаємо міжнародні сертифікати - TOEFL (75), IELTS (5.5), Cambridge Test (160), PTE (59) тощо. Додаткову інформацію про вимоги до рівня володіння мовою отримайте тут.

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету. Зв'яжіться зі спеціалістами і поставте свої запитання на сайті.

Стаття опублікована за підтримки Європейського Фонду Розвитку та SA Archimedes.

Освіта.ua
27.01.2020