Кар'єра в індустрії гостинності розпочинається з Les Roches

Отримайте освіту міжнародного рівня в топ-університеті Les Roches Marbella

Кар'єра в індустрії гостинності розпочинається з Les Roches

Мрієте про здобуття освіти міжнародного рівня в топ-університеті сфери гостинності?

Університет Les Roches Marbella, що розташований в одному з головних туристичних регіонів Іспанії, надає унікальну можливість для студентів, які мріють про сферу гостинності, почати одну з програм бакалаврату або магістратури вже з лютого 2020 року, не чекаючи офіційного початку нового навчального року.

Чому саме Les Roches Marbella? Університет гостинності Les Roches Marbella є одним з топ-3 світових університетів гостинності.

Студенти університету отримують якісну швейцарську освіту в дуже хорошому стратегічному місці, на узбережжі, що на міжнародному рівні не має собі рівних і є брендом елітного туризму.

Директор інституту Les Roches Карлос Дієс дотримується освітньої моделі, заснованої на якості, дисципліні та особливу увагу приділяє практичному навчанню, розвитку підприємницьких навичок студентів, вмінню знайти індивідуальний підхід до людей.

Кожен студент Les Roches знаходить роботу ще до закінчення навчання. Ще до випуску у студентів вже є щонайменше п'ять пропозицій про працевлаштування по всьому світу.

Les Roches - це перш за все міжкультурне середовище, де навчаються і активно взаємодіють студенти з 82 країн, від 12 до 16% з них розмовляють російською мовою.

Карлос Дієс розповідає, що в індустрії гостинності високо цінуються російськомовні фахівці, оскільки кількість туристів в світі з російськомовних країн постійно зростає.

Зараз найкращий час, щоб почати свою міжнародну кар'єру в гостинності, а Les Roches Marbella - це вдалий перший крок на цьому шляху!

Найближчий семестр розпочнеться вже у лютому 2020 року і ви ще можете потрапити в цей потік. Les Roches продовжив термін подачі документів до кінця січня для програм бакалаврату та магістратури.

Щоб дізнатися подробиці, залиште заявку на сайті університету, представник університету зв'яжеться з вами і підбере відповідну програму навчання для вас.

Дізнатись більше

Освіта.ua
21.01.2020