Стажування у Варшаві для викладачів вишів

Європейська ліга професійного розвитку запрошує викладачів вишів на стажування у Варшаві

Стажування у Варшаві для викладачів вишів

Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) запрошує викладачів закладів вищої освіти на стажування у Варшаві.

Насичена програма стажування, участь у якій можуть взяти педагогічні і науково-педагогічні працівники українських закладів освіти вищої I – IV рівнів акредитації, буде присвячена темі: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Стажування відбудеться на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві з 08 листопада до 13 грудня 2019 року.

На учасників чекає 120 годин стажування, під час якого опанують новітніми унікальними методиками, набудуть досвід науково-дослідної і викладацької діяльності, а також розширять наукові контакти.

По завершенню стажування учасники отримають сертифікати.

Теми стажування

1. Поняття інтернаціоналізації вищої освіти, основні складові. Народження та еволюція цього поняття.

2. Поняття багатокультурності та еволюція. Культурний шок як один із бар’єрів на шляху до міжнародного характеру вищих навчальних закладів у Польщі. Ефективне спілкування в багатокультурному середовищі і культурна компетентність як один з інструментів інтернаціоналізації освіти.

3. Конституція для науки. Проект реформи польської вищої освіти (Міністра SZ J. Gowina). Програми наукового моделювання професійної підготовки студентів. Основні інструменти підтримки мобільності науковців.

4. Організація навчання, програми та підготовки студентів у  польських вищих навчальних закладах. Ознайомлення з теоретичними засадами організації навчального процесу та освітніми стандартами у польських вищих навчальних закладах. Моделі європейських освітніх систем та особливості роботи із ними, методи оцінювання успішності студентів, організація праці викладача європейського вищого навчального закладу та формування педагогічного навантаження. Болонська система та її вплив на інтернаціоналізацію освіти.

5. Підтримка та використання грантів для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Організація міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства. Освітні програми, гранти та стипендії Європейського союзу, особливості вибору, організація роботи. Колегіум Civitas, досвід участі в програмі «Erasmus» та її роль у інтернаціоналізації освіти.

6. Створення та управління дослідницькими та аналітичними проектами. Написання власного проекту за результатами стажування та презентація його під час виїзного модулю.

Кількість учасників стажування обмежена.

Детальна інформація та реєстрація

Освіта.ua
21.10.2019