Osvita.ua Освіта за кордоном Швейцарські федеральні стипендії для науковців
Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію надає федеральні стипендії для іноземних науковців

Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію з надання стипендій для іноземців з метою популяризація міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає федеральні стипендії для іноземних науковців.

Координує аплікаційний процес в Україні Посольство Швейцарії в Києві, яке, зокрема, приймає досьє, контролює його на відповідність вимогам комісії та проводить попередній відбір.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям:

  • Research scholarships;
  • PHD scholarships;
  • Postdoctoral Scholarships;
  • для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2020-2021 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Дізнатись більше

Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації по пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутись до Посольства Швейцарії (olena.gut@eda.admin.ch або kyiv@eda.admin.ch).

Повний пакет аплікаційних документів необхідно роздрукувати та у двох екземплярах подати до Посольства Швейцарії в Києві до 05 грудня 2019 року.

Інформація про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії наведена на сайті swissuniversities.

Освіта.ua
10.10.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!