Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію надає федеральні стипендії для іноземних науковців

Швейцарські федеральні стипендії для науковців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію з надання стипендій для іноземців з метою популяризація міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає федеральні стипендії для іноземних науковців.

Координує аплікаційний процес в Україні Посольство Швейцарії в Києві, яке, зокрема, приймає досьє, контролює його на відповідність вимогам комісії та проводить попередній відбір.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям:

  • Research scholarships;
  • PHD scholarships;
  • Postdoctoral Scholarships;
  • для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2020-2021 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Дізнатись більше

Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації по пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутись до Посольства Швейцарії ([email protected] або [email protected]).

Повний пакет аплікаційних документів необхідно роздрукувати та у двох екземплярах подати до Посольства Швейцарії в Києві до 05 грудня 2019 року.

Інформація про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії наведена на сайті swissuniversities.

Освіта.ua
10.10.2019