Зроби перший крок до безкоштовної освіти в Німеччині
PR

Щоб гарантовано вступити до університету необхідне знання німецької мови

Зроби перший крок до безкоштовної освіти в Німеччині

Популярність навчання в Німеччині обумовлена тим, що багато міст і земель не беруть оплату за навчання з іноземних студентів. Безкоштовне навчання можливо в таких містах і землях як: Берлін, Бранденбург, Бремен, Мекленбург-Форпоммерн, Шлезвіг-Гольштейн, Гессен, Рейнланд-Пфальц, Саар, Саксонія, Саксонія-Ангальт, Тюрінгія, Баварія, Нижня Саксонія, Північний Рейн-Вестфалія.

Для того, щоб гарантовано вступити і успішно вчитися в престижних університетах на затребуваних спеціальностях, необхідне знання німецької мови на рівні В2 або С1. На жаль, домогтися такого результату в Україні практично неможливо або дуже складно. Саме тому завбачливі батьки відправляють своїх дітей для вивчення мови в Німеччину перед вступом до вишу на два або три тижні.

Пропонуємо розглянути дві чудові школи: Хумбольд Інститут (Бад-Шуссенрід) і мовну школу GLS (Берлін), які допоможуть вивчити мову до необхідного рівня.

Хумбольд Інститут

Хумбольд Інститут розташований в курортному історичному місті Бад-Шуссенрід. Програма вивчення німецької мови розрахована на 25-30 уроків на тиждень. Програма дозвілля включає щоденні заняття спортом, а також тематичні вечори, конкурси, ігри, шоу талантів та інше. Проживання в 1-2-місних кімнатах. Триразове харчування і фрукти протягом всього дня.

Мовна школа GLS

Не перший рік наша компанія співпрацює з мовною школою GLS, яка розташована на березі красивого озера Zeuthen в передмісті Берліна. Навчання проходить на базі приватного університету Тейку (Teikyo Universitat). Окрім насиченої програми вивчення німецької мови (20-30 уроків на тиждень), дітей чекають захоплюючі екскурсії в Берлін та інші міста Німеччини, а також різноманітна позакласна програма. Проживання в дво-, тримісних комфортабельних номерах. Харчування-повний пансіон.

Компанія Albion Education надає можливість без переплат оплатити навчання Вашої дитини відразу на рахунок обраної школи.

Зробіть правильний і вірний крок на шляху до безкоштовної освіти в Німеччині.

Залишилися питання? Телефонуйте (044) 466 44 74, (067) 466 44 74.

Освіта.ua
21.06.2019