Школа з питань прозорості та доброчесності у Литві

Українська молодь має можливість взяти участь у Міжнародній школі з питань прозорості

Школа з питань прозорості та доброчесності у Литві

Українська молодь віком від 18 до 35 років має можливість взяти участь у Міжнародній школі з питань прозорості та доброчесності.

Школа з питань прозорості та доброчесності здійснює антикорупційну підготовку кадрів та майбутніх лідерів.

Також школа надає своїм учасникам інформацію про останні події у сфері боротьби з корупцією та підзвітністю та пропонує реальні можливості для реалізації своїх ідей на практиці.

Після строгого процесу відбору, студенти проводять 7 днів інтенсивної підготовки від провідних фахівців з боротьби з корупцією та підзвітності. Школа «Прозорість» прагне створити середовище рівноправного навчання та побудови доброчесності, яке пов'язує теорію з практикою і допомагає молодим лідерам набути навичок, щоб краще передавати послання проти корупції.

Навчальна програма школи представлена різноманітними навчальними модулями, такими як лекції, семінари, тренінги, дискусії, екскурсії, кінопокази та соціальні заходи.

Школа складається з трьох навчальних модулів, які охоплюють державний сектор, приватний сектор та інструменти громадянського розширення.

Навчальні модулі

  • державний сектор - велика і мала корупція, вимірювання корупції, захоплення держави, фінансування політичних партій, державні закупівлі тощо;
  • приватний сектор - міжнародні антикорупційні механізми, стандарти корпоративної звітності та корупція в різних галузях промисловості, таких як засоби масової інформації або спорт тощо;
  • модуль розширення прав громадян розглядає роль громадян у моніторингу діяльності держави та досліджує шляхи залучення людей до процесу прийняття державних рішень, звітування про корупцію та антикорупційні заходи.

Плата за Міжнародну школу з питань прозорості та доброчесності складає 750 євро, але для аплікантів з України можливе отримання повної стипендії.

Повна стипендія покриває витрати на міжнародні поїздки, навчання та проживання.

Вимоги до учасника

  • 18-35 років;
  • знання англійської мови на розмовному рівні;
  • зацікавленість в тематиці проекту.

Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, надсилайте Ваші документи англійською на e-mail: erasmus@union-forum.org:

  • CV (English);
  • Motivation letter (English, maximum of 500 words);
  • Заповнена аплікаційна форма http://l2u.su/qcb8.

Тема листа і надіслані файли мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname та назву проекту «Transparency School».

Більше про програму

Освіта.ua
17.04.2019