Campus France та DAAD на виставках в Києві і Одесі

Провідні освітні організації Франції та Німеччини візьмуть участь у Міжнародній виставці

Campus France та DAAD на виставках в Києві і Одесі

Національна агенція вищої освіти у Франції CampusFrance та Німецька служба академічних обмінів DAAD візьмуть участь у Міжнародній виставці «Освіта за кордоном», яка цього року відбуватиметься у Києві і Одесі.

CampusFrance безкоштовно підтримує та допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції.

Зокрема, CampusFrance надає детальну інформацію про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні, допомагає з вибором програми освіти, надає роз'яснення з питань, що пов’язані з улаштуванням на місці навчання, а також консультує з питань оформлення документів для отримання довгострокової студентської візи.

У свою чергу, офіс Німецької служби академічних обмінів DAAD, що працює в Україні з 1998 року, здійснює консультації для української молоді щодо освітньої системи у Німеччині.

Основними функціями DAAD є надання інформації про можливості навчання у Німеччині та отримання стипендії, організація та проведення конкурсів на отримання стипендій DAAD, співпраця з німецькими та українськими вишами, консультації у рамках міжвузівського партнерства.

Відвідувачі міжнародної виставки «Освіта за кордоном» матимуть можливість дізнатись про можливості здобуття освіти у Франції та Німеччині.

Захід відбуватиметься 12-13 квітня у Києві та 14 квітня в Одесі.

Час і місце проведення

  • Київ, 12-13 квітня - Український дім, вул. Хрещатик, 2. Часи роботи: з 11.00 до 18.00;
  • Одеса, 14 квітня - готель «Бристоль», вул. Пушкінська 15. Часи роботи: з 12.00 до 18.00.

Вхід вільний.

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ

Освіта.ua
08.04.2019