Здобувайте престижну вищу освіту в Естонії
PR

Українцям доступні програми бакалаврату та магістратури зі стипендією в Тартуському університеті

Здобувайте престижну вищу освіту в Естонії

Тартуський університет (ТУ) - один з найстаріших наукових центрів Східної та Північної Європи - пропонує безліч програм для іноземних студентів англійською мовою. Сьогодні це лідируючий дослідницький та освітній центр в Естонії і один з найбільш шанованих в країнах Балтії. Згідно з міжнародним рейтингом університетів QS, ТУ входить в ТОП-1,2% кращих вузів світу, а також до списку п'яти кращих вузів Центральної, Східної Європи та Середньої Азії. Сьогодні в Тартуському університеті навчаються 1800 іноземних студентів зі 105 країн світу.

Освітні програми

Бакалаврат

Магістратура

* Стипендії, що покривають вартість навчання, на ці програми недоступні.

Стипендії на навчання

Практично всі освітні програми пропонують стипендії, що покривають вартість навчання. За результатами конкурсного відбору кращі абітурієнти отримають їх автоматично на весь період навчання. Студенти також можуть подати заявку на отримання додаткових стипендій, що покривають витрати на проживання в Естонії.

Вимоги до рівня володіння англійською мовою

Для вступу на міжнародні програми Тартуського університету необхідно володіти англійською мовою на рівні B2. В якості підтвердження приймаються міжнародні сертифікати - TOEFL, IELTS, Cambridge Test і PTE. Додаткову інформацію про мовні вимоги розміщено на сайті.

Як подати заявку

Всі програми бакалаврату та магістратури відкриті для студентів з України. Заявки приймаються через електронну систему Estonia.Dreamapply.com.

Терміни подачі документів

  • 15 березня - на програми магістратури;
  • 15 квітня - на програми бакалаврату.

Міжнародний літній університет

Тартуський університет пропонує безліч короткострокових літніх курсів з різних напрямків: в області соціальних наук, IT, права, бізнесу, вивчення естонської мови.

Літні курси - це чудова можливість побувати в Естонії, ближче познайомитися з викладачами університету і знайти нових друзів з усього світу. Детальна інформація та список курсів тут.

Комфортні умови для життя і навчання

Головний кампус Тартуського університету розташований в місті Тарту - другому за величиною місті Естонії, де кожен п'ятий житель - студент. Тарту відомий своїми студентськими традиціями і динамічним студентським життям. У цьому місті все влаштовано з думкою про студентів, а навчальні корпуси, лабораторії, бібліотека та гуртожитки Тартуського університету розташовані прямо в центрі міста.

Щодня в місті проходить безліч заходів, а під час канікул студенти можуть подорожувати по Естонії та інших країн Європи.

Дізнайтеся більше про Тартуський університет і міжнародні освітні програми - беріть участь у вебінарах, які пройдуть в лютому і березні 2019 року.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Зв'яжіться з представниками університету і поставте свої запитання Катерині Тихоновій - фахівцю з міжнародного маркетингу Тартуського університету за адресою Ekaterina.Tikhonova@ut.ee

Детальна інформація доступна на сайті Тартуського університету.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.01.2019