Гарантований вступ до університетів за кордоном
PR

Отримайте знижку 50% на пакет послуг Albion Education щодо вступу до вишів за кордоном та візовий супровід

Гарантований вступ до університетів за кордоном

Сьогодні навчання за кордоном – це не мрія, а реальний план старшокласників і їхніх батьків. Навчання в рейтинговому університеті Європи, Америки, Канади – це по-своєму квиток в успішне майбутнє. Тут молоді люди разом із всесвітньо визнаним дипломом отримують:

  • сучасні знання та навички;
  • досвід спілкування в колі однодумців;
  • роботу в міжнародних компаніях;
  • доступ до сучасних лабораторій, тощо.

Але не тільки якістю освіти приваблюють іноземні університети, а й студентським життям в цілому. Навчання проходить цікаво, легко та невимушено. Скажімо, за кордоном вечірні посиденьки з піцою під час підготовки групових проектів – звична справа.

Крім того, університети піклуються про здоров’я студентів. Наприклад, в Німеччині для студентів, які палять, ряд університетів пропонує програму тренінгів Rauchfrei-Programm (Свобода від куріння).

На жаль, іноді похитнути плани може високий конкурс і відмова університету в отриманні місця на навчання. Щоб цього не сталося, Albion Education пропонує гарантований вступ доуніверситетів, зацікавлених в наборі з України, з метою урізноманітнення культурного міксу серед студентів, а також залучення талановитих і старанних українців.

Якщо Ви хочете бути впевнені, що Ваші діти точно почнуть навчання за кордоном в 2019 році, що їм нададуть підтримку з поселенням і адаптацією в новій країні, якщо Ви хочете уникнути ризиків і несподіванок, зверніться за підбором університету в Albion Education.

Приємний бонус тільки для тих, хто встигне укласти договір з вищої освіти в запропоновані ВНЗ Європи та Америки в період з 14 січня по 28 лютого 2019 року – знижка 50% на повний пакет послуг компанії щодо вступу до цих університетів та візовий супровід. Дати строго обмежені, й акційна пропозиція продовженню не підлягає!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
26.12.2018