Вся правда про вступ до іноземних вишів
PR

Дізнайтеся все про вступ до університетів Німеччини та Канади на скайп-зустрічах в офісі Albion Education

Вся правда про вступ до іноземних вишів

З кожним роком освіта за кордоном набирає популярність, як снігова куля. Відповідно, у доступі з’явилася величезна кількість інформації, яка, на жаль. не завжди є достовірною. Розібратися в усіх нюансах і тонкощах вступу до іноземних університетів, а також з тим, які все ж вимоги до кандидатів з інших країн висуваються, надзвичайно важливо! З іншого боку, зробити це самостійно дуже складно, адже системи освіти у нас різні.

Саме тому компанія Albion Education запускає ланцюжок скайп-семінарів на теми, які найбільше цікавлять українських абітурієнтів.

Під час таких зустрічей у всіх учасників буде можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками різних іноземних вишів і задати їм всі актуальні питання. Найближчим часом плануються наступні скайп-конференції:

  • Вища освіта в Канаді. Рекомендації по вступу. Зустріч відбудеться 12 листопада 2018 року о 17.00 з представником Durham College, фахівцем коледжу по роботі з іноземними студентами.
  • Навчання в Німеччині англійською мовою. Вступ після 11 класу. Початок – о 17.00, 15 листопада 2018 року. Спеціальний гість – регіональний менеджер з міжнародного набору студентів німецького вишу – IUBH (Міжнародний університет прикладних наук Бад-Хоннеф).
  • Як випускникові української школи стати студентом державного університету Німеччини. Семінар проведе регіональний менеджер Рейнського освітнього коледжу в Бонні (Німеччина) 22 листопада 2018 року о 15.30.

Всі зустрічі безкоштовні та відбудуться в офісі компанії Альбіон Ед’юкейшн за адресою: м. Київ, б-р Л. Українки 34, під’їзд 2, офіс 32.

Реєстрація обов’язкова. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном (044) 466-44-74.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
06.11.2018