У Києві відбувся Try True Education Abroad

20 жовтня у Києві відбувся І Міжнародний форум світової освіти Try True Education Abroad

У Києві відбувся Try True Education Abroad

Чи можливо провести один день в зарубіжному навчальному закладі, не виїжджаючи за межі України? Виявилося, що так!

Компанія «Інтелект Гід» провела Перший форум «Try True Education Abroad» 20 жовтня 2018 року в Києві.

Всього на один день НСК «Олімпійський» перетворився на справжній навчальний заклад світового рівня. Спеціально для того, щоб провести свої уроки і прочитати лекції, до Києва прилетіли 15 кращих викладачів з Великої Британії, Німеччини, Швейцарії, Латвії, Мальти.

Більше 120 учнів з усієї України побували справжніми студентами європейських шкіл і університетів. Практичні приклади, відверті діалоги, неймовірна харизма і досвід викладачів зробили цей день для дітей незабутнім!

Біотехнології, хімія, фізика, біологія, математика, міжнародні відносини, маркетинг і PR - ось неповний перелік тем, які увійшли в розклад пробних уроків і лекцій в рамках Try True Education Abroad.

Перший форум Try True Education Abroad відвідали понад 250 осіб, які приїхали з різних міст України, щоб стати частиною цього унікального заходу. Поки в студентській зоні форуму кипіла захоплююча навчальна діяльність, в батьківській зоні проводилися семінари, консультації та тренінги.

Освітня система різних країн, особливості вступних процесів, питання підготовки до вступу до Оксфорду, Кембриджа та інших кращих університетів світу. Консультації від профорієнтолога, досвід випускників та учнів зарубіжних навчальних закладів. Така насичена програма утримувала увагу батьків весь день.

Партнерами форуму Try True Education Abroad виступили компанії Smart Course, MBA Kids, Міжнародна Тенісна Академія, Cambridge Globe International School Ukraine, Online EXPO.

Спеціальними гостями заходу були Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Поіканс, директор благодійної організації Klitschko Foundation Аліна Носенко, громадський діяч Ірина Самсоненко з сином Антоніо Бразильєро Джонсон, автор і ведучий програми «ЕнергоНЕзалежність» на 5 каналі Микола Войтів.

Гості не тільки мають досвід міжнародного навчання, але і його успішного використання для розвитку кар'єри у своїй країні та за її межами. Цим досвідом гості охоче поділилися з відвідувачами, дали свої поради і рекомендації.

Приємним завершенням вечора став розіграш цінних подарунків від навчальних закладів і партнерів форуму і легкий фуршет для дорослих. Діти тим часом, трошки втомившись від насиченого навчального дня, насолоджувалися науково-розважальним шоу.

З нетерпінням гості заходу очікують наступних форумів Try True Education Abroad. Організатори, компанія «Інтелект Гід», обіцяють порадувати наступними форумами і новими креативними ідеями вже в недалекому майбутньому.

Освіта.ua
30.10.2018