6-7 жовтня  відбудеться виставка «Освіта за кордоном»
PR

Відвідавши виставку, ви отримаєте змогу познайомитися з актуальними світовими трендами освіти

6-7 жовтня відбудеться виставка «Освіта за кордоном»

Компанія STUDY.UA 6-7 жовтня 2018 року проводить наймасштабніший освітній захід осені – виставку «Освіта за кордоном»

На виставку запрошено понад 60 представників університетів і коледжів з усього світу. Відвідавши її, ви отримаєте змогу ближче познайомитися з актуальними трендами освіти і зробити перший крок на шляху до успішного майбутнього.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНЕ ПЕРСОНАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ

Кому буде цікавим цей захід?

Випускникам 2019 року. На виставці будуть представлені партнерські університети і коледжі STUDY.UA, багато з яких входять в ТОП кращих ВНЗ світу. Майбутні абітурієнти зможуть поспілкуватися з їх представниками, дізнатися більше про умови вступу та переваги навчання в тому чи іншому ВНЗ. Крім того, на виставці будуть присутні співробітники посольства Канади. Ті, кого цікавить продовження освіти саме в цій країні, отримають найактуальнішу інформацію про життя та навчання в Канаді, а також зможуть особисто поставити всі питання представникам посольства.

Учням старших класів та їхнім батькам. Відвідувачі виставки зможуть дізнатися про унікальні міжнародні програми, які вперше в Україні дозволяють отримати канадський або американський атестат про повну загальну середню освіту, не виїжджаючи із країни. Такі програми забезпечують можливість покращити свою англійську до рівня носія мови, отримати необхідні в подальшому навчанні та кар'єрі життєві навички і, що найбільш важливо, успішне навчання гарантує зарахування в 150 партнерських ВНЗ компанії STUDY.UA.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ

Дітям, підліткам та їхнім батькам. На виставці буде цікаво сім'ям з дітьми будь-якого віку. Дітлахи переконаються в тому, що вивчати англійську може бути весело та цікаво. Спеціально для них заплановано проведення презентації британських таборів, які знаходяться в Києві і Карпатах, а також будуть запропоновані групові поїздки по всьому світу, зокрема й до Австралії! А батьки зможуть дізнатися про ефективні програми вивчення англійської STAR KIDS (для дітей 6-13 років) і SMART TEENS (для підлітків 13-17 років). Навчання на цих програмах передбачає для школярів не звичайні нудні уроки, а захоплюючі інтерактивні заняття, багато спілкування із нейтів-спікерами, англомовні майстер-класи, тренування life & soft skills і тестування профорієнтації.

Студентам. Всім, хто хоче продовжити навчання на бакалавріаті або вступити до магістратури за кордоном, варто особисто поспілкуватися з представниками ВНЗ і дізнатися про актуальні умови вступу, програми підготовки та можливості змінити спеціальність. Все це можна зробити на заході, який проводить STUDY.UA.

Дорослим. Дорослі можуть дізнатися на виставці про програми підготовки до складання міжнародних іспитів і курси інтенсивної англійської, які проводить STUDY Academy. Крім того, всім відвідувачам буде запропоновано величезний вибір індивідуальних освітніх поїздок за кордон, з якими можна докладніше ознайомитися на сайті компанії STUDY.UA. Також там можна прочитати і відгуки наших клієнтів, які вже побували в таких подорожах.

Участь у виставці безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

ОТРИМАТИ СВОЄ ПЕРСОНАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ

Експерти з освіти на вас чекатимуть 6 і 7 жовтня 2018 року, з 10:00 до 17:00, в готелі InterContinental Kyiv. Адреса: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2А, метро Золоті Ворота.

Освіта.ua
25.09.2018