Подаруйте дитині корисні літні канікули
PR

Англійська мова в англомовному середовищі та відпочинок на морі - вибір батьків на літо

Подаруйте дитині корисні літні канікули

Літні канікули за кордоном – це найпопулярніший та найулюбленіший час для школярів від 7 до 17 років. Це не тільки шанс відпочити, побачити нову країну та відомі місця, але й прекрасна можливість завести нові знайомства, подружитися з однолітками з інших країн.

Батьки ж обирають навчання + відпочинок за кордоном на канікулах для дітей з різних причин. Одні хочуть відкрити дитині світ, познайомити з традиціями та звичаями країн, мову яких діти вивчають в школі. Інші хочуть допомогти дитині стати більш розкутою, розвинути вміння спілкуватися іноземною мовою. Хтось вже мислить про більш довгострокові перспективи: такі канікули – це відмінна підготовка до навчання в школі-пансіоні чи університеті за кордоном. Навіть двотижнева поїздка до мовної школи допомагає значно підвищити рівень англійської, подолати мовний бар’єр, готує до майбутнього навчання іноземною мовою.

Варіантів канікул за кордоном дуже багато: індивідуальні поїздки чи групові подорожі з керівником, практика мови чи академічний курс з вивченням загальноосвітніх предметів. Навіть проживання можна вибрати на будь-який смак: в резиденції чи в приймаючій сім’ї, в кампусі університету чи в затишній школі-пансіоні, у центрі мегаполісу чи в оточенні доглянутих садів, зелених лісів, полів.

Щороку спеціалісти компанії Albion Education підбирають найцікавіші програми з інтенсивним вивченням англійської та насиченою екскурсійною програмою в різних країнах світу.

На Мальті чи на березі Балтійського моря – це чудовий час, щоб поєднати відпочинок на морі та навчання. У Великій Британії та Америці - це той час, коли в школах найширший культурний мікс національностей і найкраща пора для відвідування визначних пам’яток і прогулянок у вільний час.

Отже, обирайте пригоду цього літа на свій смак!

А почути з перших вуст, що ж дають такі навчальні поїздки дітям, Ви можете від партнера та груп-лідера Анни Голубкової, яка вже не перший рік супроводжує групи школярів за кордон.

Про актуальні програми та деталі дізнавайтесь на сайті компанії Albion Education.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
16.05.2018