Освіта в Польщі і власний бізнес в Європі
PR

«ОсвітаПоль» організовує фінансову підтримку студентів, які мріють заснувати власний бізнес в Європі

Освіта в Польщі і власний бізнес в Європі

Польща – країна невичерпних можливостей для молодих ініціативних людей, у тому числі й для розвитку їхнього власного бізнесу. Навчаючись у цій країні, українські студенти з часом обживаються і бачать багато перспектив для хорошого заробітку. Найталановитіша і смілива молодь замислюється над створенням власного бізнесу в Польщі, проте зазвичай грошей і досвіду для такого починання бракує.

Турбуючись про майбутнє власних студентів, освітня програма «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль», щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності.

Фонд готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі. Рішення про фінансову, консультативну і юридичну допомогу щодо реалізації конкретного бізнес-проекту приймає комісія, яка складається з трьох членів.

Для того, щоб отримати стартовий капітал та допомогу при реєстрації фірми у Польщі від «Інвестиційного фонду ОсвітаПоль», потрібно дотримуватись наступної послідовності:

  • надати до головного офісу «ОсвітаПоль» у Варшаві презентацію власного бізнес-проекту у зручній для вас формі: паперовій (традиційній), мультимедійній, електронній;
  • протягом двох тижнів комісія ІФОП розглядає презентацію та виносить рішення. У разі позитивної відповіді автора бізнес-проекту буде запрошено на співбесіду з членами комісії;
  • на співбесіді автор проекту має презентувати детальну інформацію та точні розрахунки по бізнес-плану;
  • у разі позитивного результату та схвалення проекту ІФОП оголосить суму, яку буде виділено на реалізацію даного бізнес-плану та умови її отримання. Максимальна сума кредиту – 30 000 євро.

У Інвестиційному фонді «ОсвітаПоль» зазначають, що українська молодь є талановитою та перспективною, серед неї багато гарних менеджерів та успішних підприємців.

Польща надає безліч можливостей для самореалізації, варто лише уміло ними скористатись. Відкривайте для себе власне перспективне майбутнє в Європі разом з «ОсвітаПоль».

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.04.2018