Київ відвідають представники словацьких вишів

Дізнайтесь про можливості безкоштовного здобуття освіти в Словаччині на виставці

Київ відвідають представники словацьких вишів

Питання навчання займає важливе місце в житті кожної людини. У сучасних умовах випускники українських шкіл все частіше віддають перевагу навчанню в сусідніх країнах Європи. Словаччина – це країна, де ваша мрія може стати  щасливою реальністю.

На сьогодні Словаччина є досить розвиненою індустріальною європейською державою.

Навчання в державних вишах Словаччини за вибраними спеціальностями для іноземних студентів дійсно безкоштовне. І це абсолютна та беззаперечна реальність. Також окрім безоплатного навчання студенти отримують дозвіл на проживання в країні, який надає можливість подальшого оформлення права на постійне проживання, що практично прирівнюється до повноправного громадянства в ЄС, але без права голосування на виборах.

Ще одним важливим аспектом навчання в Словаччині є визнання дипломів Словацьких вишів в усьому світі. Отримана освіта в Словацьких вишах абсолютно відповідає всім нормам та стандартам, які встановлені не тільки в Європі, але й у всьому світі. Дипломи вишів Словаччини, не потребують верифікації не лише в усіх країнах-членах ЄС, а також і на території Великої Британії, США та Канади. Освіта в Словаччині - це не лише якісні знання та диплом міжнародного рівня, а й реальні перспективи та тенденції для побудови вдалої кар'єри в будь-якій точці світу.

Що стосується самого навчання, то на відміну від інших вишів Європи, в Словаччині українські випускники мають можливість вступати в державні університети без додаткової атестації, маючи при собі лише дипломи бакалавра, спеціаліста чи магістра вітчизняного зразка. А іноземні абітурієнти, які прослухали підготовчі курси, що затвердженні Міністерством освіти Словаччини, мають можливість вступати до вишів країни без вступних екзаменів.

Державна програма заохочення надає кращим студентам премії та стипендії. А під час канікул чи вихідних студенти з України мають повне право влаштуватись на роботу з офіційним оформленням, що допоможе краще інтегруватись в словацьке суспільство та заробити власні кошти.

Ще однією з найвагоміших переваг навчання в Словаччині є дуже близька  подібність словацької мови до української. Це надзвичайно полегшує процес вступу до вишу та підносить рівень навчання на вищий та якісніший рівень.

У ході освітньої виставки, що відбудеться у столиці України 19-21 квітня в Українському домі, вищу освіту в  Словаччині презентуватимуть 5 навчальних закладів:

  • Faculty of Civil Engineering Slovak University of Technology in Bratislava;
  • Technical University in Zvolen;
  • SAIA, n. o.;
  • Prešovská univerzita v Prešove;
  • Constantine the Philosopher University in Nitra.

Виставка працюватиме протягом трьох днів в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Дізнатись більше

Освіта.ua
12.04.2018