Українці зможуть стажуватись у Канаді

Програма доступна в більш ніж 60 університетах Канади і включає відповідні витрати

Українці зможуть стажуватись у Канаді

Українські студенти зможуть брати участь у дослідницькому стажуванні в Канаді у межах Програми Mitacs Globalink Research Internship. Відкриття програми відбулось у столиці України.

Передбачається, що щороку, з травня до вересня, до 35 учасників з України, які пройдуть відбір, упродовж 12 тижнів стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів.

Дослідження відбуватимуться з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Під час подання заявки студенти зможуть обрати до 7 дослідницьких проектів, які надають канадські вчені.

«Сьогодні Україна приєдналася до такої цікавої та корисної програми, учасниками якої вже є студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Програма є дуже важливою для українських студентів, адже вони зможуть отримати та покращити компетентності в дослідницькій діяльності, а також відчути чудову атмосферу та культуру Канади», – зазначив заступник міністра освіти і науки Роман Греба під час церемонії відкриття програми.

Програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Вона включає не лише роботу над спільним проектом, а й переліт, стипендію, медичне страхування, можливість відвідувати заходи з професійного розвитку тощо.

Освіта.ua
05.09.2017