Стипендія від Richard Bland College
PR

Вступайте восени 2017 року до Richard Bland College (США) та отримайте гарантовану стипендію $5000

Стипендія від Richard Bland College

Хочете вступити до закордонного вишу цього року, але гадаєте, що вже пізно? Зараз саме час подавати документи в коледжі США. Тим паче деякі з них пропонують гарні знижки та стипендії.

Richard Bland College (RBC) на осінь 2017 року надає гарантовані стипендії в розмірі 5000 доларів для кожного студента. Щоб встигнути зібрати всі документи та оформити візу, фахівці компанії Anyway рекомендують вступати до 15 липня 2017.

Переваги навчання в американських коледжах

Вищу освіту в США можна отримати в коледжах і в університетах. Коледжі вузьконаправлені й орієнтовані на отримання практичних знань за вибраною спеціальністю. Ком’юніті коледж є проміжним етапом між школою та університетом, де можна отримати асоційовану ступінь (Associates Degree). Саме такий варіант пропонує Richard Bland College.

До того ж у коледж легше вступити, ніж безпосередньо в університет. А вже після двох років коледжу можна без проблем вступити на третій курс навіть рейтингового університету, оскільки до третього курсу звільняється багато місць, студенти відраховуються або переходять в інші виші. А вартість навчання в коледжі значно нижча, ніж в університеті, що дозволить істотно заощадити в перші два роки навчання.

Особливості навчання в Richard Bland College

Коледж заснували 57 років тому й назвали ім'ям відомого державного діяча. Richard Bland College знаходиться за сім хвилин їзди від міста Річмонд — столиці штату Вірджинія.

Приблизно 2200 студентів із США та інших країн навчаються в RBC. В одному класі — не більше ніж сорок осіб, щоб студенти могли отримати індивідуальні консультації та педагогічну підтримку, а надалі успішно перевестися до університетів.

Перші два роки студенти навчаються за програмою Associate Degree в Richard Bland Collegе. У кожного студента RBC є персональний ментор, який його супроводжує й стежить за успішністю. Коледж також піклується про харчування та проживання студентів, надаючи їм безпечний кампус зі всіма зручностями за низькою ціною.

На третій рік студенти переходять в топові ВНЗ Вірджинії: University of Virginia, Virginia Commonwealth University, William & Mary, Virginia State University, Old Dominion University та ще 40 університетів в цьому й інших штатах.

Програми Associate Degree відрізняються за напрямами навчання:

  • The Associate of Arts Degree дозволяє отримати зарахування на бакалаврат з мистецтва, гуманітарних наук, поведінкових і соціальних наук;
  • The Associate of Science Degree — Business Administration — з бухгалтерії, бізнесу, економіки, фінансового, готельного бізнесу, менеджменту та маркетингу;
  • The Associate of Science Degree — Behavioral Sciences — з психології, соціології та соціальних наук;
  • The Associate of Science Degree — Physical Science — з біохімії, біології, хімії, інженерії, геонауки, мікробіології та фізики;
  • The Associate of Science Degree — Math/Computer Science — з комп'ютерних наук, математики та статистики;
  • The Associate of Science Degree — Life Science and Chemical Lab Science — з біології, хімії, клінічних лабораторних наук, криміналістики для спеціалістів у галузі охорони здоров'я.

Що потрібно для вступу в RBC?

Вимог не так уже й багато: абітурієнту достатньо надати сертифікат про повну середню освіту (із середнім балом 7 за 12-бальною системою) і результати одного з мовних тестів — IELTS (5.5), TOEFL (69) або Pearson Versant (50).

Не втрачайте можливість вступити до Richard Bland Collegе цього року та стати власником гарантованої стипендії в розмірі 5000 доларів. Телефонуйте в компанію AnyWay за номерами (098) 593-59-93, (093) 593-59-93, щоб отримати відповіді на всі запитання щодо освіти за кордоном.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.06.2017