Освіта в Литві - гарантія затребуваності на ринку

Мрієте про навчання в Європі? Це простіше, ніж можна уявити. Литва - одна з кращих країн ЄС

Освіта в Литві - гарантія затребуваності на ринку

Мрієте про навчання в Європі? Це ближче і простіше, ніж ви можете собі уявити. Литва - одна з кращих країн Євросоюзу для здобуття вищої освіти, і цьому є багато причин:

  • Це одна з небагатьох країн, потрапляючи до якої, українські студенти не відчувають чужорідності або культурних відмінностей. Значна частина громадян, особливо молодь до 25 років, вільно спілкується англійською мовою. Окрім мовної спільності, литовців і українців пов'язує досвід існування в рамках однієї держави, що зробило внесок у формування спільності менталітетів представників цих держав.
  • Вища освіта в Литві має глибоке коріння і багату історію - перший литовський університет (Вільнюський університет) є одним з найстаріших у Північній і Східній Європі.
  • Співвідношення ціни та якості. Вища освіта в Литві орієнтовно в 4 рази дешевше, ніж у Великій Британії і Швейцарії. Але диплом визнаєтьсяєвропейськими роботодавцями.
  • Вигідне проживання - ціни на харчування, оренду житла, транспорт і зв'язок значно нижче, ніж в інших європейських країнах.
  • Можливість для студентів працювати під час навчання.
  • У Литві зараз створюються 5 науково-дослідних «долин науки». Їх формула: освіта + наука + бізнес. У цих центрах студенти можуть готувати свої дипломні роботи та дисертації, ставити наукові експерименти і залучатися до науки, спілкуватись з фахівцями і роботодавцями. Це робить наукову освіту набагато більш наближеною до реалій ринку праці.

Один з найкращих представників вищої освіти в Литві - Клайпедський університет. Університет динамічно розвивається, пропонуючи більш 100 програм навчання бакалавріата, магістратури та PhD.

Навчальний заклад сприяє практичній реалізації отриманих студентами знань. З цією метою у розпорядженні студентів 60 дослідних і тренувальних лабораторій, ботанічний сад, дослідне судно Mintis, тренувальне вітрильне судно Branander, яхта Odiseja, відкритий Центр морських досліджень.

Цей навчальний заклад розташувався в західному регіоні країни з розвиненим морським комплексом. Студентам доступні унікальні програми, що дозволяють дізнатись про морську інженерію. Тут готують морських архітекторів, мехатроніків морської техніки, фахівців з переробки нафтопродуктів, управлінців морськими портами та інших затребуваних на ринку фахівців.

Програми навчання в Клайпедському університеті доступні англійською мовою. Студентам з низьким рівнем володіння англійською пропонуються підготовчі курси.

Тривалість навчання в Клайпедському університеті від 3 до 4 років для бакалаврів і 1,5 року - для магістрів.

Вартість навчання залежить від обраної програми і складає: бакалавріат - від 1 800 євро за рік і магістратура - від 2 000 євро в рік.

Перспектива бути затребуваним професіоналом у вузькому напрямку, отримати європейський диплом, високооплачувану роботу - ось головні причини вступити саме до Клайпедського університету в Литві.

З питань вступу до Клайпедського університету звертайтесь до офіційного представника навчального закладу в Україні Наталії Фоміной за телефоном (067) 642-67-42 або e-mail: fominanatalia1977@gmail.com.

Встигніть подати документи до 30 червня!

Більше про університет

Освіта.ua
22.05.2017