Освіта в Китаї: новий напрям для українців

Українські студенти в Китаї розкажуть про свій досвід життя і навчання в Китаї під час онлайн-семінару

Освіта в Китаї: новий напрям для українців

Коли заходить мова про країни з високим рівнем економіки – які країни першими спадають на думку? США, Німеччина, Швеція... А чи знаєте ви, що на сьогоднішній день Китай обігнав США за рівнем ВВП за паритетом купівельної спроможності?

Погляньте на свій новенький iPhone. Його зробили в Китаї, як і ваш iPad, і будь-який інший мобільний телефон. А якщо навіть ваш Samsung або LG був зібраний не в Китаї, то комплектуючі до нього – кнопочки, дисплеї тощо – були точно завезені з цієї країни. Все тому, що в Китаї розміщені всі ресурси для будь-якого виробництва. Китай також випускає більше автомобілів, ніж США та Японія разом узяті.

Чим ще привабливий Китай для українських студентів, окрім швидко зростаючої економіки?

У першу чергу тим, що в цій країні студенти можуть вчитися безкоштовно та отримувати стипендію, яка забезпечить небідне проживання і харчування в цій країні. А ще вони можуть проходити стажування в одній з компаній-гігантів, отримувати досвід, а після закінчення навчання за бажанням залишитися працювати в цій же компанії.

До речі, цікавий факт про Китай: іноземна зовнішність у цій країні дуже цінується, тому при пошуку роботи у наших студентів є перевага. Наприклад, європейцеві неважко отримати роботу в модельному агентстві, навіть якщо його зовнішність далека від загальноприйнятих параметрів. Багатьом іноземцям у нічних клубах роблять знижки, оскільки своїм виглядом вони приваблюють відвідувачів.

Китайська мова

В Україні мало хто може похвалитися знанням китайської мови хоча б на початковому рівні. Для багатьох мова є вирішальним фактором. Але нехай вас не турбує думка про те, що ви не зможете вчитися без знання китайської. По-перше, є програми англійською мовою.

Цікавий факт: в Китаї англомовних більше, ніж у США. Звичайно ж, це пояснюється тим, що в Китаї й населення більше, ніж в Америці.

По-друге, для студентів існують однорічні програми підготовки китайської мови з нуля, при цьому вони також безкоштовні для студентів-стипендіатів. Після такої програми студент вже може починати навчання на першому курсі бакалавра, продовжуючи при цьому удосконалювати свою китайську мову паралельно з навчанням.

Як живуть і навчаються російськомовні студенти в Китаї

Багато студентів, які вже почали замислюватися про навчання в Китаї, ймовірно, давно вивчили всю викладену вище інформацію. Але питання завжди залишаються. Не в кожного є знайомий у Китаї, якого можна розпитати про всі нюанси життя і навчання в цій країні.

Тому в суботу 13 травня о 12:00 компанія Anyway організовує телеміст з російськомовними студентами в Китаї, які зможуть відповісти на всі ваші запитання і розповісти про свій досвід життя і навчання в цій країні. Для безкоштовної участі в семінарі реєструйтеся за посиланням.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТЕЛЕМІСТ

Освіта.ua
27.04.2017