У Києві відбудуться семінари від британських вишів

У Києві відбудуться семінари від британських вишів та конференція з європейської освіти

У Києві відбудуться семінари від британських вишів

Беріть участь у семінарах, присвячених здобуттю вищої освіти у Сполученому Королівстві та побудові успішної кар’єри, які відбудуться у суботу 22 квітня під час виставки британської освіти «Бізнес по-англійськи», у столичному Hyatt Regency Kyiv.

Семінари від британців пройдуть англійською мовою без перекладу.

Теми семінарів і спікери

  • «Як британські університети допоможуть вам побудувати кар'єру мрії»Діна Захер, менеджер з набору іноземних студентів в King's College London (четвертий по старшинству університет Англії, посідає 6-те місце у Великій Британії і 21-ше місце в світі за версією QS World University Rankings, 2016);
  • «Мої англійські історії» – зустрічі з українськими випускниками британських університетів: Дмитро Рассказов (University of Oxford); Інна Полякова (Queen Mary University of London); Андрій Великий (University of Warwick), Дмитро Власов (London Business School); Станіслав Марченко (De Montfort University);
  • «Магістратура з отриманням досвіду роботи у Великій Британії, або чого хочуть роботодавці» Поппі Коллінсон, регіональний менеджер BPP University. Більше 30% всіх юристів і 60% усіх бухгалтерів, які працюють в Англії є випускниками BPP. Багато магістерських програм BPP пропонують гарантоване оплачуване 6-місячне стажування у провідних британських компаніях (Shell, Vodafone і BAE Systems).
  • «Стипендіальні програми: можливість покриття вартості навчання у Великій Британії для українців» – презентація британської урядової стипендіальної програми Chevening, а також проекту WorldWideStudies (Фонд Віктора Пінчука).
  • «Професійні кваліфікації у Великій Британії: погляд зсередини» Дарина Андрійчук, випускниця Newcastle Business School (Northumbria University). Після закінчення навчання працювала в компаніях «великої четвірки» в якості зовнішнього аудитора. Почесний член ACCA, менеджер PwC і викладач в Академії.

Для відвідування семінарів необхідно пройти реєстрацію на виставку. Вхід вільний.

Також у рамках виставки відбудеться 4-та щорічна конференція «Європейська освіта для нової України». Співорганізатор: Ініціатива «Професійний уряд» – об'єднання українців – випускників кращих університетів світу.

  • Чому Україна потребує більше фахівців із західною освітою?
  • Наскільки вони ефективні в бізнесі та державному секторі?
  • Навіщо повертатися в Україну після закінчення західного університету?
  • Яка роль ініціативи «Професійний уряд» у проведенні реформ?
  • Як зробити західну освіту доступнішою для українців?

Вестимуть дискусію на ці теми представники державного сектору, неурядових організацій та бізнесу. Всі учасники – випускники британських та інших західних вишів.

Дивіться, як це було на одній з минулих конференцій.

Запрошуємо вас приєднатися до форуму. Це субота, що може кардинально змінити не лише вашу кар'єру, а і все життя. До зустрічі у суботу, 22 квітня, в готелі «Хаятт»!

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Освіта.ua
18.04.2017