Словаччина надає стипендії для навчання українців

Словацька Республіка надає українцям 4 стипендії на 2017/18 рік для навчання у вишах Словаччини

Словаччина надає стипендії для навчання українців

Уряд Словацької Республіки надає 4 стипендії громадянам України для навчання у вищих навчальних закладах країни. Стипендії на навчання в 2017/18 академічному році будуть надані у рамках програми Official Development Assistance.

Умовою отримання стипендії є володіння словацькою мовою на необхідному рівні та прийняття на навчання за обраною навчальною програмою до вишу в Словацькій Республіці.

Для покращення рівня володіння словацькою мовою апліканти мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів.

Для осіб, які пройшли конкурсний відбір, курс, організований Центром подальшої освіти Братиславського університету ім. Коменського, є безкоштовним. Він триватиме з 01 вересня 2017 року до 30 червня 2018 року. Детальну інформацію про інтенсивний курс можна знайти на сайті.

Заявки на отримання стипендії подаються в електронній формі. Для подання електронної заявки аплікант має зареєструватись на веб-порталі, де розміщена інструкція щодо заповнення та подання заявки та інша необхідна інформація. У разі потреби апліканти і користувачі порталу можуть отримати технічну підтримку за телефоном (+421) 907-551-404 або написавши на адресу helpdesk@studyabroad.sk.

Заявки прийматимуться в електронному та паперовому форматі. Паперові копії усього пакету документів, що кандидат подає на стипендію словацькій стороні в режимі он-лайн, потрібно також надіслати на адресу Міністерства освіти і науки України.

Також скановані копії документів необхідно надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Стипендії Уряду Словацької Республіки 2017 в рамках ODA».

Останній термін подачі електронних заявок у режимі он-лайн на словацькому сайті та надсилання паперових копій Міністерству освіти і науки України – 30 травня 2017 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.03.2017