Тартуський університет відвідає Київ
PR

Представники Тартуського університету проведуть в Києві зустрічі з питань на навчання в Естонії

Тартуський університет відвідає Київ

Представники Тартуського університету спільно з іншими естонськими навчальними закладами проведуть в Києві зустрічі зі студентами, що будуть присвячені темі навчання в Естонії.

16-го жовтня, з 16:00 по 19:00 в центрі "Часопис" (Льва Толстого, 3) відбудеться перша Інфосесія. У ході зустрічі представники університетів розкажуть про навчальні програми, стипендії, процес вступу і проживання в Естонії.

Тартуській університет запрошує всіх майбутніх студентів та їхніх батьків взяти участь в інформаційній сесії. Презентації відбуватимуться англійською мовою, але з представником ТУ можна буде поспілкуватися своєю рідною мовою.

17-го жовтня делегація відвідає великі українські університети і проведе зустрічі зі студентами, які зацікавлені навчанням в Естонії.

18-го жовтня Ви зможете поспілкуватися з представниками Тартуського університету в ході освітньої виставки Begin Group у готелі Прем'єр Палас (Бульвар Тараса Шевченка, 5-7/29).

Заснований в 1632 році, Тартуський університет у є провідним центром досліджень і підготовки кадрів Естонії. Це найбільший і престижний університет в країні. Тартуський університет входить в 2% кращих університетів світу за результатами QS World University Rankings 2016-2017.

В ТУ викладаються 2 бакалаврські програми, медична програма і 16 магістерських програм англійською мовою.

Детальніше про програми університету 

Тартуський університет пропонує стипендії для навчання на багатьох англомовних програмах. Крім того, українські студенти також можуть отримати стипендію від Міністерства закордонних справ Естонії.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до представника Тартуського університету: Олександр Чанадірі, [email protected].

 

Освіта.ua
07.10.2016