Магістратура з міжнародних відносин у Мюнхені для українців
PR

Український вільний університет (Німеччина) відкрив магістерську програму «Міжнародні відносини»

Магістратура з міжнародних відносин у Мюнхені для українців

Український вільний Університет (УВУ) у Мюнхені, що після здобуття Україною незалежності активно приймає на магістерські і докторські студії й українських громадян, відкрив на Факультеті державних та економічних наук нову магістерську програму «Міжнародні відносини». Планується, що вже на зимовий семестр 2016-2017 навчального року буде набрано першу групу магістрантів на цю спеціальність.

За словами ректора УВУ, професора Марії Пришляк, яка є американським вченим українського походження, Український вільний університет характеризується міжнародним колективом викладачів, які представляють США, Канаду, Австрію, Францію, і звичайно, Україну та Німеччину. Викладачі мають досвід роботи у міжнародних організаціях, компаніях та проектах і кожен з них є носієм мови та досвіду тих країн, з яких вони приїжджають до УВУ. За таких передумов, на думку ректора, відкриття спеціальності «Міжнародні відносини» є цілком очікуваним напрямком розвитку університету.

В Українському вільному університеті програму «Міжнародні відносини» визначають як багатопрофільну наукову галузь з теоретично-інформаційними та проблемно­орієнтаційними підходами до політичних, економічних і правових питань як на глобальному, так і на регіональному рівнях. Дворічна магістерська програма Українського вільного університету в частині міжнародних відносин передбачає підготовку спеціалістів широкого кола професій даного профілю, адже практично усі сфери людської діяльності мають у глобалізованому світі міжнародний вимір.

В університеті наголошують на тому, що випускники УВУ, які закінчать магістерську програму «Міжнародні відносини», здобудуть ґрунтовні знання з даної дисципліни, зокрема, у тих аспектах, де політика перетинається з міжнародним бізнесом і правом. Студенти, які успішно закінчують програму, отримають ступінь магістра, згідно з законодавством Баварії, із зазначенням однієї з трьох функціональних спеціалізацій: міжнародне право, міжнародний бізнес чи міжнародна політика.

В УВУ повідомили, що на магістерську програму «Міжнародні відносини» будуть прийматися випускники українських ВНЗ з дипломом бакалавра, спеціаліста чи магістра. Також, на відміну від інших магістерських і докторських програм, які діють в УВУ, обов’язковим є знання англійської мови. Вимоги до знання англійської мови є новими для УВУ, але «Міжнародні відносини» саме та спеціальність, у якій УВУ робить виключення з правил. Решта програм – на трьох факультетах УВУ – Державних та економічних наук, Філософському, Україністики, як і протягом усіх 95-років існування університету, викладатимуться українською мовою.

З кожним з бажаючих вступити на магістерську програму «Міжнародні відносини» буде проведено співбесіду по скайпу з метою визначення рівня володіння англійською мовою. Особливістю магістерської програми з міжнародних відносин також є те, що на неї будуть прийматися фахівці не тільки гуманітарного, але й технічного, медичного та інших видів спрямування.

Докладніше про ПРОГРАМУ 

Довідка: Український вільний університет засновано 1921 року у Відні видатними українськими вченими і громадськими діячами в еміграції. З 1945 року і до сьогодні УВУ базується в Мюнхені. Готує Магістрів та Докторів філософії, займається видавництвом наукової літератури, слугує майданчиком для міжнародних наукових конференцій на українознавчу тематику, є знаним у Європі форумом для контактів всесвітньо-відомих митців, вчених, громадських діячів українського походження з громадськістю Німеччини і ЄС. УВУ приймає на навчання студентів з різних країн світу, що володіють українською мовою та мають попередню освіту не нижче бакалавра. УВУ має усі права на рівні з німецькими ВНЗ. Студенти УВУ отримують німецьку національну візу та мають право на працевлаштування у Німеччині під час навчання та після його закінчення.

Освіта.ua
20.07.2016