Закордонні виші та школи на виставці в Києві
PR

ВНЗ та школи Канади, США, Великої Британії, Польщі, Словаччини на міжнародній виставці "World Edu – 2015"

Закордонні виші та школи на виставці в Києві

II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» запрошує учнів 9-11 класів, школярів, випускників профтехучилищ і коледжів, студентів, батьків, керівників навчальних закладів, педагогів та всіх, хто хоче навчатися за кордоном, на безкоштовні тематичні презентації.

20 жовтня 2015 року з 15.00 до 17.00 — «ОСВІТА В КАНАДІ», Київський Палац дітей та юнацтва, конференц-зал № 4 (1-й поверх). Під час презентації відбудуться консультації про загальні тенденції освіти в Канаді, про різницю і переваги навчання в коледжах та університетах, а також про можливості подальшого працевлаштування та кар’єрного зростання. Буде запропонований перелік програм, які пропонуються в коледжах, умови вступу на ці програми та можливості отримання стипендій на навчання, проходження стажування під час навчання тощо.

21 жовтня 2015 р. з 15.00 до 17.00 — «ОСВІТА В США», Київський  Палац дітей та юнацтва, конференц-зал № 4 (1-й поверх). Директор міжнародного відділу Southeast Missouri State University розповість про можливість отримання стипендій в розмірі 2000 доларів за академічну успішність та високий бал іспиту з іноземної мови. Запропонує вражаючу кількість освітніх програм (понад 200) в сфері масової комунікації, бізнесу, інженерної фізики, музики, соціальної роботи, медсестринства та хімії. Розповість, чому саме цей університет вважається одним з кращих і найбільш доступних по ціні університетів на Середньому Заході США.

Відвідавши заходи, учасники отримають покрокову інструкцію із зарахування до закордонного університету, що допоможе правильно обрати навчальний заклад, спланувати процес зарахування і подати документи до навчального закладу. Школярі та їхні батьки зможуть отримати індивідуальну консультацію у кожного представника навчального закладу.

Протягом трьох днів роботи виставки на стендах канадських вищих навчальних закладів — Mohawk College, Fanshawe College, Algonquin College of Applied Arts and Technology, Georgian College, Selkirk College, Louis Riel School Division, The new eccles hall school (UK) — будуть працювати та консультувати відвідувачів компетентні представники вишів, а канадська адвокатська компанія MaxCare Advocates Inc. запропонує найбільш вірні шляхи іміграції для кожного конкретного випадку, надасть допомогу в отриманні гостьової візи, дозволів на навчання та роботу.

Крім того, на виставці будуть представлені програми навчання в Польщі, Словаччині, Ізраїлі, Чехії, Франції, Австралії, Італії, Новій Зеландії, Німеччині, Греції, Китаї та Швейцарії.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва (Київ, вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна»): 20-21 жовтня 2015 р. з 10.00 до 18.00 та 22 жовтня 2015 р. з 10.00 до 16.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Програма всіх заходів Міжнародної виставки «World Edu - 2015» доступна за посиланням. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефонами оргкомітету виставки: (044) 498-42-04, (044) 498-42-05, (067) 656-51-89.

Освіта.ua
16.10.2015