PZU: страхування студентів за кордоном
PR

Українська PZU страхує студентів, які навчаються за кордоном, за спеціальними умовами медичного страхування

PZU: страхування студентів за кордоном

Понад 200 студентів, які навчаються за кордоном, вже придбали нові страхові поліси, які дозволяють отримувати медичну допомогу на суму до 300 тис. євро. 

За статистикою компанії PZU, найбільша кількість застрахованих відправляються на навчання у Польщу. Друга за популярністю країна серед студентів – Чехія. Не менш цікавими напрямками для навчання українців стали США та Німеччина. Також студенти їдуть здобувати освіту у Нідерланди, Іспанію, Канаду та Латвію. Менш розповсюдженим вибором стали Фінляндія, Угорщина, Бельгія, Швейцарія, Ірландія та Албанія.

Через зростаючу популярність нових полісів, в страховій компанії PZU вирішили збільшити віковий ценз: відтепер скористатися нею можуть студенти віком до 28 років включно. Страхуватися можна у будь-який час і на будь-який термін - від 1 місяця до 1 року.

На відміну від звичайного страхового полісу для туристів, програма страхування для студентів «Студент» покриває медичну допомогу не тільки у ситуаціях, де є загроза життю, але й планові звернення до лікаря, повторні консультації, постановку постійних зубних пломб, а також покриває випадки, що сталися під час занять спортом. Окрім цього, в полісі передбачений захист від нещасного випадку на суму 55 тис. грн та компенсація на суму 30 тис. євро у разі ненавмисного заподіяння шкоди іншим особам.

«Той факт, як активно зараз почали страхуватися студенти іноземних вишів, — підтверджує нашу думку, що вони є особливою категорією виїжджаючих за кордон, — розповідає менеджер управління особистого страхування компанії PZU Ольга Сидорук. — Вони тривалий час знаходяться поза межами країни і потребують більш ґрунтовного захисту, ніж той, що можуть запропонувати стандартні умови будь-якої страхової компанії. Саме тому ми й створили цю програму, яка дозволить студентам отримувати якісну медичну допомогу за кордоном за рахунок страхової компанії».

Для того, щоб отримати допомогу у разі настання страхового випадку достатньо лише повідомити про це компанію у будь-який зручний спосіб: за телефоном, електронною поштою, skype або через мобільний додаток Call&Travel PZU в смартфоні. Спеціаліст call-center організує необхідну допомогу з врахуванням специфіки місцевих медичних установ.

Придбати страховий поліс «Студент» можна у будь-якому відділенні PZU в Україні. Більш детальну інформацію дивіться за
посиланням.

Довідка: Страхова компанія PZU надає широкий спектр послуг страхування на ринку України з 1993 року. Протягом 6 міс. 2015 року компанія виплатила за збитками своїх клієнтів понад 260 млн. грн.. Українські страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Страхування життя» входять до складу PZU - найбільшої страхової групи в Польщі з більш ніж 200-річним досвідом діяльності. Згідно з рейтингом «Standard & Poor's» Група «PZU» має високу оцінку фінансової стійкості на рівні «А» (зі стабільною перспективою). Чистий прибуток Групи PZU за підсумками 2014 р. склав 3 млрд. злотих.

Освіта.ua
13.10.2015