Навчання в Канаді - потрібно це вам чи ні?

Вибір спеціальності та університету - це вирішальний крок, від якого залежить життя майбутнього студента

Навчання в Канаді - потрібно це вам чи ні?

Багатьох батьків турбує правильний вибір спеціальності, а самі школярі та студенти бажають навчатися в престижному університеті та після закінчення навчання отримати не тільки диплом, але й знання, а також можливість успішно розпочати кар'єру.

Можливо має сенс звернути увагу на варіанти навчання за кордоном?

Які реальні можливості є сьогодні для отримання по-справжньому якісної і престижної освіти за розумні гроші?

Два роки тому київська студентка Марина Цибульська вчилася на другому курсі одного зі столичних університетів за спеціальністю інформаційні технології. Навчання за кордоном не було головною метою для Марини та її батьків, але, дізнавшись про виставку «Освіта за кордоном», вони вирішили піти і взнати, що пропонують закордонні університети і скільки коштує навчання в різних країнах.

Відвідування освітньої виставки компанії STUDY.UA виявилося доленосним для Марини.

Поговоривши з представниками канадських університетів і дізнавшись про можливості, які відкриває для студента освіта в Канаді, Марина та її батьки вирішили продовжити здобуття освіти за кордоном і подали документи в рейтинговий канадський Університет Манітоби.

Як виявилося, цей вибір був бездоганним - за результатами першого року навчання Марина увійшла в число 2% кращих студентів університету й отримала індивідуальну стипендію. Зараз Марина навчається на програмі двох дипломів з інформаційних технологій та астрофізики.

Незважаючи на те, що Марина вчиться тільки другий рік, вона вже написала наукову роботу по магнітних полях зірок і в складі міжфакультетської групи бере участь у конкурсі Аерокосмічного агентства Канади з будівництва та запуску на навколоземну орбіту супутника.

Батьки Марини дуже раді успіхам доньки і впевнені, що саме так має виглядати справжня освіта. За рекомендацією своїх викладачів, Марина подала заявку і отримала грант за програмою ЮНЕСКО на дослідження найближчих галактик. Завдяки цьому гранту, чотири літні місяці Марина провела в Університеті Торонто, працюючи з кращими вченими Канади на оплачуваній науковій програмі найбільшого канадського університету.

Якщо ви теж бажаєте дізнатися все про найкращі варіанти отримання освіти за кордоном і зустрітися з представниками провідних канадських, британських та європейських університетів, ми запрошуємо вас на виставку компанії STUDY.UA, яка пройде 7 і 8 лютого в готелі InterContinental Kyiv, за адресою вул. Велика Житомирська, 2А, Михайлівська площа, метро «Золоті Ворота».

На виставці ви дізнаєтеся про можливості вступу до університетів за кордоном, про шкільну освіту для дітей і підлітків в Англії та Канаді, а також про зимові програми вивчення іноземних мов та канікули за кордоном.

Вхід на виставку безкоштовний, за запрошеннями.

Отримати своє персональне запрошення ви можете за посиланням.

Дізнатися більше про виставку ви можете на сайті www.STUDY.UA.

Телефон для довідок (044) 500-03-20.

Освіта.ua
21.01.2015