Як дитині знайти заняття на все життя?
PR

Відповідь на це запитання можуть запропонувати приватні школи Великої Британії, США і Канади

Як дитині знайти заняття на все життя?

Чи любите ви свою роботу? Навіть ті, у кого це питання викликає труднощі, без вагань відповідають на інше: «Чи хочете ви, щоб ваші діти любили свою роботу?». Це й не дивно: адже займатися справою, що приносить тобі задоволення - одне з головних складових успішного життя.

Але знайти таку справу – не найлегше завдання, особливо для дитини. Навіть якщо до своїх 16-17 років дитина упевнено заявляє, що хоче бути дизайнером або програмістом, немає ніяких гарантій, що через декілька років вона не передумає і не вирішить спробувати себе в чомусь іншому.

Щоб уберегти своїх дітей від помилок, їх профорієнтацію краще довірити професіоналам. На жаль, доводиться констатувати, що в більшості наших шкіл цей напрямок поки розвинений слабо. В західних школах, навпаки, вибору майбутньої професії приділяється велика увага. В таких країнах як США, Великобританія і Канада, весь навчально-виховний процес в середній школі орієнтований на те, щоб допомогти учням знайти своє покликання.

Кожній дитині дають можливість розкритися - спробувати себе в різних сферах діяльності: від участі в театральних постановках до видання шкільного журналу - і знайти те, що їй дійсно до душі. Крім особистих переваг дитини, враховується і думка фахівців, які проводять  справжнє дослідження - з тестуваннями і ретельним аналізом даних - і на підставі його результатів дають рекомендації, в якій професійній сфері та галузі краще продовжувати кар'єру майбутньому випускнику.

Проте правильний вибір професії, що відповідає нахилам і здібностям того, хто її освоює - ще тільки перший крок на шляху до успішної кар'єри. Для того, щоб вступити до вузу, який забезпечить майбутнього фахівця не тільки дипломом, але й відповідним рівнем знань, необхідна серйозна академічна підготовка. І це ще одна перевага західних шкіл.

Випускники середніх навчальних закладів Великої Британії, США і Канади відзначають, що їм доводилося докладати  чимало зусиль, удосконалюючи свої знання в обраних предметах. Однак ніхто з них не шкодує про це - більшість з тих, хто слідував рекомендаціям своїх викладачів, стали студентами західних університетів. А це - один з найбільш перевірених шляхів до міжнародної кар'єри.

Звичайно, географічне положення школи - ще не гарантія блискучого майбутнього її учнів. При виборі навчального закладу слід врахувати багато факторів, в тому числі й індивідуальні особливості конкретної дитини. Чи важливий для неї спорт? Наскільки вона комунікабельна? Чи самостійна вона чи потребує постійної підтримки з боку дорослої людини?

Співставити відповіді на ці запитання з тим, що можуть запропонувати різні приватні школи Великої Британії, США і Канади, можна буде на виставці закордонної середньої освіти, яка відбудеться 19 жовтня в київському «Президент Готелі». Захід, який традиційно проводить компанія IQ Consultancy, збере представників провідних шкіл Старого і Нового Світу, які детально розкажуть про програми, умови проживання та навчання, можливості для творчого та спортивного розвитку дітей.

Подробиці - на сайті www.iqconsultancy.com.ua

Освіта.ua
14.10.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!